TEMMUZ 2016 MTV

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMMUZ 2016 MTV
#1
Temmuz ayı Motorlu Taşıtlar Vergisini unutmayalım Temmuz ayı sonuna kadar kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankalar 3 taksit imkanı sunuyor. Sıfır araç alan arkadaşlar ilk 6 aylık vergiyi bayinin ödediğini unutmayalım.
Cevapla
Beğenenler:
#2
2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar 


MTV, her yıl iki taksit halinde Ocak ve Temmuz aylarında ayın son gününe kadar ödenebilmektedir. Araç sahipleri, bu taşıt vergisi taksit ödeme günlerini kaçırdığında gecikmeli olan ödemeleri cezalı olarak aracın bağlı olduğu il veya ilçenin vergi dairesine veya anlaşmalı bankalara yapabilmektedirler 
İkinci taksit zamanı geldiğinde (Temmuz ayı) ilk taksit ödemesini (Ocak ayı) halen yapılmamış ise, ilk önce o yılın ilk taksit ödemesi - veya ödemenin yapılmadığı yıldan itibaren geçmişe yönelik tüm ödemeleri - tahsil edilecektir. 

(Yeni Uygulama) MTV’nin hiç ödenmemesi halinde ise Maliye Bakanlığı’nca başlatılan yeni bir uygulama ile araç sahipleri öncelikle bir mektup ile uyarılacak, ödemenin yapılmaması halinde banka hesaplarına konacak e-haciz ile tüm ödenmemiş vergi tutarının tahsilatı yapılacaktır. 

Aracin noter tarafindan kesinlikle satisi Yapılamaz 

Araç Turkturk tarafından yapılan testlerden gecemez 

İndirimli Ödenebilen Kredi kartlar 

World kart opet den 20 tl indirim veriyor (alt limit 100 tl) 

Halk bank paraf günüm ile %5 indirim kazanılıyor 
Parafly karta özel enterprise dan yıl sonuna kadar 1 günlük araç kiralama veriyor 

Akbank 
MTV Ödemenizi Neo ile Yapın Kazançlı Çıkın 

Kampanya Koşulları: 
Kampanya 1 Temmuz – 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 1 Ağustos 2016 saat 23:59'dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır. 
Kampanya kapsamında Neo ile www.gib.gov.tr üzerinden yapılacak MTV ödemelerine 25 TL chip-para hediye edilecektir. 
Bir müşteri en fazla 25 TL chip-para kazanabilir. 
Kampanyadan faydalanmak için "MTV" yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir. 

TAKSİT YAPAN KARTLAR 

Paraf 
Motorlu Taşıtlar Vergisi’ ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, Enterprise’ dan 1 günlük ücretsiz araç kiralama kazanın! 
1 Temmuz- 08 Ağustos 2016 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir, kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. 
MTV ödemesini Paraf, Parafly, Business kartlar ile gerçekleştiren müşterilerimiz, 11 Temmuz -31 Aralık 2016 tarihleri arasında Enterprise’ dan 1 günlük ücretsiz araç kiralama hakkı kazanacaktır. 
Kampanya şifresi MTV ödemesi sonrası hak kazanan müşterilere SMS olarak iletilecek ve www.enterprise.com.tr adresinden, 444 44 937 nolu çağrı merkezinden Paraf ile gerçekleştirilecek 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında kullanılabilecektir. 
Ücretsiz 1 gün araç kiralama hakkı başka kampanyalar ile birleştirilemeyecektir. 
Kampanya, arasında 1 günlük boşluk olmadan, arka arkaya yapılan kiralamalarda geçerli değildir.
 


Ziraat Maximum kartinizla, internet sube, mobil sube, ATM veya www.gib.gov.tr den yapacaginiz 75 TL ve uzeri MTV odemelerinize 3 taksit firsati! 


Akbank 

Alt limit Yoktur 

MTV ödemelerinizi 4 taksitle Axessleyin 

1 Temmuz - 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Axess ile ödeyenler, alt limit olmaksızın 4 taksit fırsatından yararlanıyor. MTV'nizi şimdi ödeyin, 4 taksit fırsatını kaçırmayın. 

Kampanya detayları: 

01 Temmuz - 01 Ağustos 2016 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ile gib.com.tr veya Akbank kanalları üzerinden yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri ücretsiz olarak 4 taksite bölünecektir. 
Kampanyaya katılım için SMS gönderimine gerek yoktur, işlem otomatik olarak taksitlendirilecektir. 
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Bank'O Card Axess, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business sahipleri faydalanabilir. 
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. 

BONUS KART 3 taksit yapıyor 
• 01 Temmuz  – 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet Şubesi’nden, Garanti Cep Şubesi’nden, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den ve şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş’tan yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı sunulacaktır. 
• BonusFlaş’tan ödeme yapabilmek için uygulamanın en güncel versiyonunu App Store ve ya GooglePlay Store’dan indirmeniz gerekmektedir. Hemen güncellemek için www.garanti.com.tr/bonusflas   BonusFlaş üzerinden, Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 
• Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den GarantiPay ile de ödenmesi durumunda 3 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir. GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için:https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx 
• Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING  Bonus ticari kart, ABank Bonus, ABank Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir. 
• Gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti İnternet Şubesi’nden, Garanti Cep Şubesi’nden, 444 0 333 Alo Garanti’den ve Bonusflaş’tan yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır. 
• Garanti bankası kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde Samsung’da %25 indirim sunulacaktır. Kampanya kapsamında Genpa Ailem sitesinde Samsung Galaxy J2 (SM-J200F) 527 TL, Samsung A5 2016 (SM-A510F) 1.289 TL, Samsung Galaxy Tab A 2016 (SM-T280) 410 TL ve hızlı araç şarjı 35 TL KDV dahil fiyatla sunulacaktır; kampanya fiyatı, Samsung Galaxy J2 cep telefonu modelinde ürünün tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %25 indirime denk gelmektedir. Galaxy J2 ürünü 1.000 adet ile sınırlıdır. Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 12 Ağustos 2016 tarihine kadar kısa mesaj ile gönderilecektir, kodlar 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Genpa Ailem sitesine üye olunması gerekmektedir. Kampanya dahilinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve her Genpa Ailem üyesi kampanyadan bir defa yararlanabilir. Her modelden en fazla 2 adet ürün satın alınabilir. Kampanya  diğer kampanyalarla birleştirilemez. 


World kart 

Motorlu Taşıtlar Verginizi 3 Taksitle Ödeyin! 
Motorlu Taşıtlar Verginizi 31 Temmuz'a kadar 3 taksit fırsatı ile Yapı Kredi kredi kartınız veya bireysel TLcard'ınız ile; Yapı Kredi İnternet Şubesi, Mobil Şube veya yapıkredi.com.tr'den ödeyin Opet'ten 20 TL ekstre indirimi kazanın ya da gib.gov.tr, Yapı Kredi Şubeleri veya ATM'lerinden ödeyin Sonax Hybrid Boya Koruma Paketi'nde %50 indirim kazanın. 


Denizbank 2016 MTV Kampanyası 

Denizbank müşterileri çoğu kampanyanın aksine MTV ödemelerinde 3 değil, 4 taksit fırsatından yararlanacak. 1 Temmuz - 07 Ağustos 2016 tarihleri arasında devam edecek kampanyadan ( 31 Temmuz 2016 tarihinden sonra ödemesini yapanlar gecikme cezasına uğrasalar bile 4 taksit seçeneğinden yararlanabilecekler.) GİB internet sitesi, Denizbank internet şubesi, Denizbank ATM'leri, mobil bankacılık ve Denizbank şubelerinden ödemesini gerçekleştirenler yararlanabilecek. 
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Cevapla
Beğenenler:
#3
Egea 1.6 e torq aracini haziranda siparis verdik, temmuz oldu hala aramadilar.

Diyelim ki temmuzda teslim alsak ocak pulunu kim oder?
Cevapla
Beğenenler:
#4
İlk vergiyi zaten firma ödüyor siz temmuzdan sonra teslim alacakmışsınız onu da ödesinler bastırın.
Cevapla
Beğenenler:
#5
(10-07-2016, Saat: 23:52)itsfresh yazdı: Egea 1.6 e torq aracini haziranda siparis verdik, temmuz oldu hala aramadilar.

Diyelim ki temmuzda teslim alsak ocak pulunu kim oder?
Temmuzda teslim alacağın için bayinin ödemesi gerekir

Lenovo Vibe P1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Cevapla
Beğenenler:
#6
ödeyen arkadaşlar ne kadar ödediğini de söyleyebilirse sevinirim.
Cevapla
Beğenenler:
#7
(10-07-2016, Saat: 23:52)itsfresh yazdı: Egea 1.6 e torq  aracini haziranda siparis verdik, temmuz oldu hala aramadilar.

Diyelim ki temmuzda teslim alsak ocak pulunu kim oder?

Aracı Temmuzda teslim alırsanız Ocak vergisi çıkmaz

(11-07-2016, Saat: 08:39)enesberkay yazdı: ödeyen arkadaşlar ne kadar ödediğini de söyleyebilirse sevinirim.

1.3 araçlar yıllık 623.00 lira 6 aylık 311.50
1.4 ve 1.6 araçlar yıllık 997.00 lira 6 aylık 498.50 lira
Cevapla
Beğenenler:
#8
mrb bn fıat egea almak istiyorum arac kullanışlımı bilgi verebilirmidiniz?
Cevapla
Beğenenler:
#9
(11-07-2016, Saat: 11:29)KARS36 yazdı: mrb bn fıat egea almak istiyorum arac kullanışlımı bilgi verebilirmidiniz?

Kullanıcı yorumları adında başlık mevcut forumu incelemenizi tavsiye ederim.
Cevapla
Beğenenler:
#10
TEB'e de 3 taksit imkanı var fakat ödeme yapmadan önce MTV yazıp 4616'ya mesaj atmak lazım.
Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

TEMMUZ 2016 MTV, TEMMUZ 2016 MTV İncelemesi, TEMMUZ 2016 MTV Videosu, TEMMUZ 2016 MTV Online izle, TEMMUZ 2016 MTV Fotoğrafı, TEMMUZ 2016 MTV Yorumu, TEMMUZ 2016 MTV Hakkında, TEMMUZ 2016 MTV Nedir, TEMMUZ 2016 MTV Açıklaması, TEMMUZ 2016 MTV Oyunu, TEMMUZ 2016 MTV Fiyatı


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2016 Mtv Fiyatları Belli Oldu EgeaClub 4 6,714 04-11-2016, Saat: 16:41
Son Yorum: EYK50
  OCAK 2016 MTV Caner K. 8 6,385 25-04-2016, Saat: 18:18
Son Yorum: Caner K.
  Fiat Egea Ocak Ayı 2016 Mtv Ücreti EgeaClub 5 7,054 27-01-2016, Saat: 12:42
Son Yorum: Heisenberg
  Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları EgeaClub 1 3,234 03-01-2016, Saat: 01:23
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Temmuz Ayı 2016 Mtv Ücreti EgeaClub 9 8,993 04-12-2015, Saat: 12:20
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi