Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları

ÜNLÜ OTO MRT ELEKTRONİK
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları
#1
Ocak ayı motorlu taşıtlar vergisi (mtv) için bankaların düzenlemiş olduğu kampanyalar başladıkça buradan sizlerle paylaşılacaktır.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Cevapla
Beğenenler:
#2
Happy Card MTV(Türkiye Finans) 

Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı! 

31 Ocak’a kadar yapacağınız 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi peşin olarak Happy veya Türkiye Finans Kredi Kartınızı kullanarak yapın, peşin fiyatına 3 taksitle ödeyin. 

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi aracılığıyla, www.gib.gov.tr’den ya da 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanya 01 - 31 Ocak 2016 tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir. 
Kampanya, MTV ödemelerini Türkiye Finans İnternet Şubesi, Türkiye Finans Mobil Şube, www.gib.gov.tr ya da 0 850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla Happy ya da Türkiye Finans Kredi Kartları ile peşin olarak gerçekleştiren müşterilerimiz için geçerlidir. 
MTV ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi > Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımlarını izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 
Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz Ödemeler sekmesi altında bulunan MTV Ödeme alanından Plaka No > Sorgula > Ödeme Aracını Seçiniz > Karttan adımlarını izleyerek Happy veya Türkiye Finans Kredi Kartları ile ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirler.
 
Taksitlendirme uygulaması katılımlı değildir. Taksitlendirme ekstreye otomatik olarak yansıyacaktır. 
Harcamalarını taksitli ödemek istemeyen müşterilerimiz ekstre kesim tarihinden önce 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İlişkileri Merkezi’mizi arayarak taksitlerini iptal ettirebilirler. 
Kampanyaya ek kartlar dahildir. 
Happy Zero Kartlar kampanyaya dahildir. 
Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir. 
Bonus/puan ve nakit avans harcamaları kampanyaya dahil değildir.
 Garanti Bonus Motorlu Taşıt vergisi kampanyası 
Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Pegasus, ING 'Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir. 
Kampanyaya ekspres limit dahil değildir. 
Gib.gov.tr'den ve garanti.com.tr'den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333 Alo Garanti'den yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır. 
Motorlu Taşıtlar Vergisini Garanti Bankası kredi kartı ile www.gib.gov.tr 'üzerinden ödeyen müşterilere; 
Euromaster’ da Mobil 1 ürünleri yağ değişimi 150 TL yerine 99 TL ve 4 lastiğe Nitrojen Gazı Dolumu ücretsiz olacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için, ödeme dekontunun Euromaster Servis Noktası’ na gösterilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktası listesine www.euromaster.com.tr'den ulaşılabilir. 

MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için MTVSOR PLAKA NO yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için MTVÖDE KART SON 6 PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. 

Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Korumada %50 ya da Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan hizmet başlıklarında %20 indirim kazanacaktır. 

Denizbank Motorlu Taşıt vergisi kampanyası 


Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz 

Alt Limit yoktur 

Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Ocak 2016 olup, DenizBank 6 taksit kampanyasının geçerli olduğu son tarih 07 Şubat 2016'dır. 31 Ocak'tan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak DenizBank 6 taksit kampanyasından faydalanabilecektir. 
01 Ocak – 07 Şubat 2016 tarihleri arasında Tüm DenizBank Bireysel kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr , 4440800, DenizBank internet şubesi ve DenizBank şubelerinden yapılan Motorlu Taşıtlar ödemelerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır. 
ATM'den yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecek olup hesap özetine peşin işlem olarak yansıyacaktır. 
Kampanyaya Netcard'lar ile sanal Bonus Card'lar da dahildir. 
Kampanyaya PTT bonus kartlar dahil değildir 

Yapıkredi World Motorlu Taşıt vergisi kampanyası 


Motorlu Taşıtlar Verginizi 3 Taksitle Ödeyin! 

Motorlu Taşıtlar Verginizi 3 Taksitle Ödeyin! 
Verginizi Worldcard'ınızla www.worldcard.com.tr'den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube'den ve www.gib.gov.tr'den 3 taksitle ödeyebilirsiniz. 

Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM' den ödeme yapanlara 1 Ocak - 29 Şubat tarihleri arasında HGS ile yaptıkları ilk 3 geçiş bedava! 

Akbank Motorlu Taşıt vergisi kampanyası 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi için Akbank’a Gelin Autowax’ten İndirim Kazanın 
2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme zamanı geldi. 1 - 31 Ocak MTV kampanya tarihleri arasında Akbank'tan motorlu taşıtlar vergisini ödeyenler kazançlı çıkıyor. 
MTV sorgulama ve ödeme işleminizi Akbank MTV kampanyası ile yapın, seçili* Autowax hizmetlerinde değerlendirebileceğiniz %55’e varan indirim kazanın. Kampanyadan yararlanmak için, MTV ödeme işleminize ait Vergi Dekontunuzu veya Ödeme Alındı Belgenizi Autowax bayilerinde ibraz etmeniz yeterli. 
Pioneer, Conti ve Roadstar marka ürünlerde %40’a varan indirim fırsatını yakalayın! 
Üstelik Akbank kredi kartınız ile yapacağınız 300 TL üstü MTV ödemelerinizde 3 taksit fırsatı da sizi bekliyor!** 


TEB Motorlu Taşıt vergisi kampanyası 


AÇIKLANMADI DAHA 


İş Bankası Motorlu Taşıt vergisi kampanyası 


İş Bankası Maximum Kart’ınızla www.isbank.com.tr/İnternet Şubemiz veya İşCep uygulamamız üzerinden ya da www.gib.gov.tr’ den 1 Ocak – 1 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız 200 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %30 indirim avantajı! 
Kampanya Detayları: 

1- Kampanyamızdan Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ile yararlanabilecektir. 
2- Kampanyamız 1 Ocak – 1 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 
3- Taksitlendirme kampanyamız 200 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir. Gib.gov.tr üzerinden yapılan 200 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünecek; İnternet Şubemiz ve İşCep uygulamamız üzerinde ise tek ödeme, 2 ve 3 taksit seçenekleri açık olacaktır. 
4- Ödemesini İş Bankası Maximum Özellikli kredi kartları ile taksitli olarak gerçekleştiren müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır. 
5- 1 Şubat 2016 tarihine kadar belirtilen kanallar üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyen müşterilerimize, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra kampanyaya dahil Bosch Car Service bayilerinde 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılmak üzere %30 periyodik bakım ve ücretsiz check-up avantajı sunan bir indirim kodu SMS yoluyla gönderilecektir. Müşterilerimiz bu indirim kodunu göstererek indirim ve ücretsiz check-up fırsatından yararlanabileceklerdir. 
6- İndirim kodları işlem başına gönderilecek olup, müşterilerimize her MTV ödemesi için ayrı olarak gönderilecektir. Her bir kod tek kullanımlıktır. 
7- Ödemeler Bankamatik Kartları ile de yapılabilecektir. Bankamatik Kartları ile ödemelerini gerçekleştiren müşterilerimiz Bosch Car Service avantajlarından yararlanabileceklerdir ancak Bankamatik kartlarıyla yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecektir. 
8- Kampanyamıza başvurmak adına SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları İncelemesi, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Videosu, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Online izle, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Fotoğrafı, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Yorumu, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Hakkında, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Nedir, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Açıklaması, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Oyunu, Ocak 2016 Bankaların Mtv Kampanyaları Fiyatı


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2017 Ocak Dönemi MTV Banka Kampanyaları EgeaClub 1 5,387 27-01-2017, Saat: 11:25
Son Yorum: yss35
  2016 Mtv Fiyatları Belli Oldu EgeaClub 4 6,714 04-11-2016, Saat: 16:41
Son Yorum: EYK50
  TEMMUZ 2016 MTV Caner K. 14 13,248 11-07-2016, Saat: 18:46
Son Yorum: itsfresh
  OCAK 2016 MTV Caner K. 8 6,385 25-04-2016, Saat: 18:18
Son Yorum: Caner K.
  Fiat Egea Ocak Ayı 2016 Mtv Ücreti EgeaClub 5 7,054 27-01-2016, Saat: 12:42
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi