Sorumluluk Reddi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorumluluk Reddi
#1
SORUMLULUK REDDİ

egeaclub.com alan adı altında bulunan bu web sitesi Egea Club TR  isimli sivil oluşuma aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız takdirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir. Bu web sitesini kullanmanız, kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.
fiategea.net dilediği zaman bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
egeaclub.com her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.
Bu web sitesinin yapımı ve bakımında olası hatalar, eksiklikler, yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez. egeaclub.com aynı zamanda bu web sitesinin aralıksız işler durumda olacağını veya bağlantılı sunucuların her ne şekilde olursa olsun hatasız çalışacağını garanti etmez. egeaclub.com bu web sitesindeki bilgilerin hatasızlığına, noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

BİLGİ MÜLKİYETİ

egeaclub.com hiç bir kurum veya ürünün resmi tanıtım, satış veya benzeri bir amaçla oluşturulmuş bir web sitesi değildir. Bu sebeple bu web sitesi üzerinde bulunan tüm bilgi, belge, resim, döküman vb. başka kaynaklardan alıntılanmıştır. fiategea.net üzerinde bulunan bilgi, belge, resim, döküman vb. bilgilerin haklarının sizde olduğunu düşünüyorsanız destek@egeaclub.com elektronik posta adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Bunun dışındaki durumlar için web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

LİNKLER

egeaclub.com sayfalarından farklı sitelere bağlantı verilmiş olabilir. egeaclub.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Sorumluluk Reddi, Sorumluluk Reddi İncelemesi, Sorumluluk Reddi Videosu, Sorumluluk Reddi Online izle, Sorumluluk Reddi Fotoğrafı, Sorumluluk Reddi Yorumu, Sorumluluk Reddi Hakkında, Sorumluluk Reddi Nedir, Sorumluluk Reddi Açıklaması, Sorumluluk Reddi Oyunu, Sorumluluk Reddi Fiyatı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi