Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo)

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo)
(13-09-2016, Saat: 00:26)carlosdennis yazdı: Arkadaşlar eğmeden bükmeden yazayım.Önceki aracım 1.4 Turbo motorlu 2012 Astra J 'ydi. LPG yi ben Ankara'da Olgun LPG de taktırdım öncesinde canavar gibi olan sonrasında da canavar gibiydi ancak artık teklemeye başlamıştı.Eski tadı sonrasında kayboldu ve ben yavaş yavaş soğudum sonrasında da sattım zaten.LPG işine giriyosanız herşeyi göze alın kesinlikle ustanıza iyi bakın aracınızın başından ayrılmayın çıraklara falan yaptırıyolar işleri.
Ben Landirenzo LPG den tekleme dışında bi problem yaşamadım tavsiye ederim.Ancak araçtan soğuma riskinizi de göz ardı etmeyin.Sonra vay subaplarım eridi eriyecek diye gezmeyin.Ayrıca mutlaka ek garanti alın.Garantinizin de sadece serviste yaptırılan bakımlarda geçerli olacağını bilin yani sanayiye giderse aracınız garanti dışı kalıyor.
Ve bana kalırsa dışardaki servislerdense FIAT servisine götürün onlar taksın araca LPG yi.Merak etmeyin onlar da çekiciyle götürüyor Olgun LPG tarzındaki bi yerde taktırıyorlar.En azından muhatapınız servisiniz olur.
Eski bir LPG'li araç sahibi... Smile

Artık çekici ile falan uğraşmıyorlar Olguna götürmek yerine aynı firmadan destek için personel getirip montaj Fiat Servislerinde yapılıyor tabi bu dediğim büyük şehirlerde oluyor diğer yerleri bilmiyorum
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo), Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) İncelemesi, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Videosu, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Online izle, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Fotoğrafı, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Yorumu, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Hakkında, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Nedir, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Açıklaması, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Oyunu, Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Fiat Egea 1.4 Benzinli LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) - Yazar: Caner K. - 20-09-2016, Saat: 10:01

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Caner K. 70 33,250 05-12-2021, Saat: 14:04
Son Yorum: swdf
  1.4 FIRE 95 HP LPG YAKIT TÜKETİMİ TheLoveDoctor 179 173,953 26-02-2021, Saat: 12:41
Son Yorum: kuytul
  Ankara landirenzo lpg servisi onurenver 0 914 08-02-2021, Saat: 22:57
Son Yorum: onurenver
  Fiat Egea - BRC Comfort themaster33 0 1,899 10-09-2020, Saat: 19:16
Son Yorum: themaster33
  Egea lpg yakıt tüketimi kruise01 3 3,466 27-11-2019, Saat: 22:46
Son Yorum: egea31

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi