Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma
Aracı dün öğleden sonra saat 3 buçuk  gibi aldım. Konuya yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.
Gözle görülür herhangi bir değişiklik yok, silecekten yana şikayetim yoktu zaten hala bir şikayetim yok.

Yalnız debraja ne kadar basarsanız, mandalı ne kadar çekerseniz çekin geri vitese takarken bazen cırtlama oluyordu
2-3 kez geri vitese takınca düzeliyordu bilmiyorum başına gelen var mı bu durum, bu sorun düzeltilmiş.
Vites aralıkları daha bir esnek olmuş, tıkırdama, çıtırdama hiç yok.

Dikkat çekmek istediğim bir nokta ise benim aracıma ''Mekanik güncelleme yapılmadı''.
Yazılım güncellemesi ile bunlar gerçekleşti. 

Arabayıda bir güzel yıkamışlar içine koku falan sıkmışlar Smile

Başkada bir değişiklik göremedim, arabaya biraz daha ısındım diyebilirim.

iyi forumlar
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma İncelemesi, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Videosu, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Online izle, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Fotoğrafı, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Yorumu, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Hakkında, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Nedir, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Açıklaması, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Oyunu, Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma - Yazar: eduvardo - 26-04-2016, Saat: 09:13
Cvp: Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma - Yazar: eduvardo - 21-05-2016, Saat: 13:45

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sabahları Gürültülü Çalışma Nevzat Y. 1 225 30-11-2021, Saat: 22:50
Son Yorum: KARTALL06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi