Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu
Arkadaslar cok ciddi bir sorum olacak. Herkes aracinda denesin ve sonra yorum yazsin. Cunku bu is iyice cikmaza girdi. Araciniz duz yolda vites bosta iken. 20 ile 50km/h hizla giderken anlik tuketim artiyormu. (araba bosta) ozellikle dururken bakin anlik tuketim surekli artiyor.
Bir de hiziniz ne olirsa olsun bosta iken devir saati artieksi 100 devir hareket ediyor. Motorda gaz sesi geliyor ve yKit tiketimi bir miktar artiyor tekrar dusuyor. Ben 5000 de iken servise gittim ve abi nasil buldun bu hatayi herkes gormez bolge bayisine bildiririz dediler. Sonra araci iyice kontrol ettiler bu ozellik dediler. Ne ozelligi dedim usta iki uc kelime sacmaladi yakit deposu felan. Dedim ki ben makina muhendisiyim soylediklerinle hic bir alakasi yok dedim. Anlattim dediklerinin aksini ve sustu. Daha sonra bayideki test araclarinin hepsini kontrol ettik hepsinde ayni sikinti var. Durumu bolge bayisine aktaracaz size donecez dediler ama 10 ay gecti hala donen olmadi. Boyle ozellik olsa bile aciklama yapamiyorlar ne ozelligiymis LUTFEN BUNU BI DENEYIN VE YORUM YAZIN. aracim 1.6 multijet sedan manuel.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu İncelemesi, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Videosu, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Online izle, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Fotoğrafı, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Yorumu, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Hakkında, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Nedir, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Açıklaması, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Oyunu, Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Fiat Egea.Net İstek,Öneri ve Şikayet Konusu - Yazar: ylmzrs - 18-07-2017, Saat: 21:41

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Ali Hoca 238 140,555 17-06-2021, Saat: 12:37
Son Yorum: floperx
  Tavsiye veya öneri isteği beyaz güvercin 2 848 29-12-2020, Saat: 15:53
Son Yorum: beyaz güvercin
  Fiat Egea Club Sticker Ergün Ekinci 5 1,768 31-08-2020, Saat: 21:28
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat egea 2019 1.6 Diyonova 3 1,553 12-06-2019, Saat: 14:08
Son Yorum: Diyonova
  Fiat Egea Bagaj Genişletme Ünal 1 1,443 28-02-2019, Saat: 20:55
Son Yorum: LoungePlus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi