egea iç ambians ışığı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egea iç ambians ışığı
evet arkadaşlar, herzaman bir işi ilk yaptığınızda planların hiç tutmadığını göreceksiniz, ki bu seferde yine öyle oldu...
karşılaştığım sorunlar: led kablosunu sarıp lehimledikten sonra kalın oldu, döşemeyle ışığın arasında çirkin duracak bu yüzden versiyon 2 yi yapcam ve bu sefer makaron kullanmıcam, bir diğer sorunda la yukarı ışığa sürekli elektrik geliyomuş yaaaaaa  :,) bu yüzden önce ön fardan elektrik çekmek istedim ama o çok aşırı zor geldiği için çakmaklıktan elektrik alcam, hem sigortalı hemde çok kolay,
şuan ışığı gündüz test ettim çok tatlı duruyor parlaklığını test etmek için geceyi bekliyorum
10k direnç bağladım, bunu klemensle yaptım, resimlerde pek belli olmuyor ama acayip pratik oldu, şu kablo birleştirmeye yarayan klemensi kullandım
az kaldı beyler millet kapı kulplarına falan yapıyor hatta heryere ip led döşeyen hatta arabanın içini diskoya çevirenlerde var onlarada saygı duyuyorum ama sadece bu üst led ile kapı kolu ledleri arabayı gerçekten çok daha prestijli gösteriyor Smile
birazdan montajı bitmiş halini atarım
kullandığım malzemeler:
1 tane 3 mm mat sarı led,
1 tane 10k direnç,
1 tane klemens,
3 metre 22 awg kablo (ikili)

edit: resim eklemeyi başatamadım, sorry
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

egea iç ambians ışığı, egea iç ambians ışığı İncelemesi, egea iç ambians ışığı Videosu, egea iç ambians ışığı Online izle, egea iç ambians ışığı Fotoğrafı, egea iç ambians ışığı Yorumu, egea iç ambians ışığı Hakkında, egea iç ambians ışığı Nedir, egea iç ambians ışığı Açıklaması, egea iç ambians ışığı Oyunu, egea iç ambians ışığı Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
egea iç ambians ışığı - Yazar: aliosman - 26-08-2020, Saat: 13:26
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: Ergün Ekinci - 26-08-2020, Saat: 16:10
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: aliosman - 26-08-2020, Saat: 17:12
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: aliosman - 28-08-2020, Saat: 19:04
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: aliosman - 28-08-2020, Saat: 20:34
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: Ergün Ekinci - 29-08-2020, Saat: 11:00
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: aliosman - 29-08-2020, Saat: 14:50
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: aliosman - 29-08-2020, Saat: 20:58
RE: egea iç ambians ışığı - Yazar: Ergün Ekinci - 30-08-2020, Saat: 10:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi