Lovato ve BRC kararsızlığı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lovato ve BRC kararsızlığı
1.4 Fire larda zaten geniş bant sensörü var. AFR ayarına gerek olmadan kitin ilk montajındaki yol ayarında zaten herşey çok düzgün ayarlanmış oluyor. Bizim araçlarda AFR ayarına gerek yok. İllede yaptıracağım diyorsan bir zararı da yok boşuna zaman ve para harcayanlar çok. OBD li kit bizim araçlarda beyinsel hatalara neden olabiliyor OBD li kit taktırıpta söktüreni çok biliyorum. 2 kitte de sorun yaşayacağını zannetmiyorum hangisi uygunsa onu al derim. Ben şansımı zamanında BRC seq 32 den yana kullanmıştım. 25.000 km dir biniyorum daha en ufak bir sıkıntım olmadı. LPG Lİ DEĞİL BRC Lİ DİYORUM.
Kolay gelsin.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Lovato ve BRC kararsızlığı, Lovato ve BRC kararsızlığı İncelemesi, Lovato ve BRC kararsızlığı Videosu, Lovato ve BRC kararsızlığı Online izle, Lovato ve BRC kararsızlığı Fotoğrafı, Lovato ve BRC kararsızlığı Yorumu, Lovato ve BRC kararsızlığı Hakkında, Lovato ve BRC kararsızlığı Nedir, Lovato ve BRC kararsızlığı Açıklaması, Lovato ve BRC kararsızlığı Oyunu, Lovato ve BRC kararsızlığı Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Lovato ve BRC kararsızlığı - Yazar: a.guzelkoylu@hotmail.com - 09-03-2020, Saat: 09:02
Cvp: Lovato ve BRC kararsızlığı - Yazar: Livaneli - 09-03-2020, Saat: 20:37
Cvp: Lovato ve BRC kararsızlığı - Yazar: sipartacus - 09-03-2020, Saat: 21:47
RE: Lovato ve BRC kararsızlığı - Yazar: egea31 - 09-03-2020, Saat: 22:20
RE: Cvp: Lovato ve BRC kararsızlığı - Yazar: egea31 - 10-03-2020, Saat: 13:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Landirenzo mu,Lovato mu ? sati38 7 7,225 23-01-2017, Saat: 20:24
Son Yorum: Ayhan Çapraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi