kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması
herkese iyi forumlar.haftasonu servise gittim aracı bırakmam gerektiği tavan döşemesinin sökülüp inceleneceğini söylediler ve bu arada kullanmam için sedan 1.4 egea verdiler.pazartesi aracı teslim etmek için aradılar ,araç tavanında herhangi bir sorun olmadığını , tavan döşemesini açtıklarında tavanın tamamen su damlacığıyla kaplı olduğunu temizleyip kuruladıktan sonra dışarıdan yoğun şekilde suya tabi tuttuklarını ancak aracın dışardan su almadığını ve sorunun tamamen aracın terleme yapmasından kaynaklı uzun vadede oluşan bi durum olduğunu ,aracı park edeceğim zaman klimanın iç-dış sirkülasyon tuşunu dış sirkülasyona alarak aracı park etmem gerektiğini, iç sirkülasyonda park ettiğimde dışarı ile hava teması kesildiğinden iç ve dış sıcaklık farkı oluştuğunu söylediler ki ilk baştada yazdığım gibi aracı çok nadir kullanıyorum ve iç sirkülasyonda bırakıyordum.aracı aldım ve 4 günden beri dedikleri şekilde dış sirkülasyona alarak park ettim ve yağmur yağmasına rağmen bırakın su oluşmasını buğu dahi yapmadı.eğer sabahları araca bindiklerinde camda fazla buğu ile karşılaşanlar var ise klima iç dış sirkülasyon tuşunu dış sirkülasyona alarak park ederlerse sanırım buğu olayını yaşamayacaklardır. ben ayda bir kullandığım için zaman içerisinde buğu yapa yapa tavan ve camda su tabakasına neden olmuştu

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması İncelemesi, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Videosu, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Online izle, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Fotoğrafı, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Yorumu, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Hakkında, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Nedir, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Açıklaması, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Oyunu, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması - Yazar: mufuk - 08-03-2019, Saat: 03:35

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.4 HB Otomatik marş nasıl yapılır Proxy Veya AlfaOBD ile mayozgurum 0 697 10-12-2020, Saat: 21:19
Son Yorum: mayozgurum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi