kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması
iyi dilekleriniz ve önerileriniz için tşk ederim. öncelikle aracın park halinde durduğu yer çok olmasada tatlı bi meyilde yani ön kısmı yukarıda diyelim.önceki yazdığımda da belirttiğim gibi araç sürekli park halinde ara ara çalıştırıyorum akü için.zaten buyüzden şimdiye kadar farkedemediğimi düşünüyorum ama şimdi düşününce ön cam ve diğerleri sürekli buğudan öte su tabakası oluyordu.yani araç ön kısmı hafifte olsa meyi yukarı bu yüzden antende su alıyor olsa su sadece arka tarafta birikirdi ve ön tarafa okadar su gelmezdi diye düşünüyorum ki anten dibinden de ön tarafa okadar su gelecek kadar su gireceğinide sanmıyorum. bence sorun fabri aşamasında tavan monte edilirken saclar arasındaki conta hatasından kaynaklı olma olasılığı daha fazla gibi veya babayaga nın dediği gibi cam köşelerinden alıyordur ve yine babayaganın dediği gibi ön arka iki camında köşelerden su alıyor olma ihtimalide çok düşük Sad tek ihtimal saclar arası conta hatası yani montaj hatası gibi geliyor

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması İncelemesi, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Videosu, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Online izle, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Fotoğrafı, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Yorumu, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Hakkında, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Nedir, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Açıklaması, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Oyunu, kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
kar veya yağmurda tavanın 4 köşeden su alması - Yazar: mufuk - 28-02-2019, Saat: 22:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.4 HB Otomatik marş nasıl yapılır Proxy Veya AlfaOBD ile mayozgurum 0 697 10-12-2020, Saat: 21:19
Son Yorum: mayozgurum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi