merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var
(03-01-2019, Saat: 14:52)Estaform yazdı:
(03-01-2019, Saat: 14:14)musadilek yazdı: 6 ay önce 3.000TL'ye LAVATO OBD2 Taktırmıştım.
taktıralı yaklaşık 7.000km yol yaptım.
Şehir dışı - şehir içi ortalama 8-8,5 litre gaz yakıyor. (Yazın otomobili klimalı kullandım, kışında soğuk otomobile az fazla yakıt yaktırıyor ve bu deger bence iyi...)

şuanlık memnunum.
Yaşadığım sorun yok ve benzindende farkı yok gibi.

yakıt gayet iyi gözüküyor şuanki fiyatla 25 kuruş gibi birşey yakmışssınız buda gayet iyi, peki garanti bittikten sonramı taktırdınız yada garanti devam ederken garantiyi umursamayıp dışarıda biryerdemi taktırdınınz Yoksa fiat yetkili servistemi taktırdınız ?

Fiat yalnızca landirenzo takıyor diye biliyorum.
Bu arada cevabınız için teşekkür ederim.
Bulunduğum ildeki servisi aradım garanti kapsamında serviste LPG Kiti takılmadığını ilettiler.(sedan modeller için takma-taktırma izinleri yokmuş)
Sordum soruşturdum bana yakın il olan İzmir servisinin taktığını öğrendim.2 gün serviste araç kalacak demişlerdi.
tofaş a servis adına kit takan özel bir landirenzo servisinde SEDAN araçlarda Landirenzo LPG kiti servistede takılsa garanti kapsamın değerlendirilemediğini duydum.

araç daha 12.000km de ve garantizi devam etmekte.
LPG kitini farklı marka ve dışa taktırdığımdan dolayı netür parçalarda garantim bozuldu tam emin değilim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var İncelemesi, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Videosu, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Online izle, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Fotoğrafı, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Yorumu, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Hakkında, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Nedir, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Açıklaması, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Oyunu, merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var - Yazar: Estaform - 03-01-2019, Saat: 13:52
Cvp: merhaba yardımlarınıza ihityacım var - Yazar: musadilek - 03-01-2019, Saat: 14:14
Cvp: merhaba yardımlarınıza ihityacım var - Yazar: Estaform - 03-01-2019, Saat: 14:52
Cvp: merhaba yardımlarınıza ihityacım var - Yazar: musadilek - 18-02-2019, Saat: 13:11
Cvp: merhaba yardımlarınıza ihtiyacım var - Yazar: musadilek - 03-01-2019, Saat: 23:52

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi