yeni egea almayı düşünüyorum

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni egea almayı düşünüyorum
Merhaba.Fiat Egea 1.4 urban sahibiyim.İnternette aşırı abartılarak bahsedilen yağ yakma,yağ eksiltme çok çok az.Her 1000 km de kontrol ederim.en fazla 100 cc ekliyorum.Motor filtre dahil 3 lt yağ alıyor.Zaten yağ değişiminde 1 litre yağ artıyor.Ben yetkili servisin kullandığı yağı kullanmıyorum.Shell helix ultra 5w40 kullanıyorum.İlk 1000.km de yağı değiştirdim.Kaliteli yağ daha uzun süre eksilmeden kullanılıyor.Lpg ye gelince ben Lovato c obd 2 taktırdım.İstanbul'da Candan mühendislik firmasında.Son derece memnunum.Lpg olarak Atiker Gold,Brc sequant 32 veya Prins teknomax ürünleri de uygundur.Ben lovato taktırdım.2.tercihim Atiker olurdu.Hangi araç olursa olsun Lpg dönüşümünü iyi bir yerde yaptırmanı tavsiye ederim.Yoksa prins bile taktırsan sıkıntı yaşayabilirsin.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

yeni egea almayı düşünüyorum, yeni egea almayı düşünüyorum İncelemesi, yeni egea almayı düşünüyorum Videosu, yeni egea almayı düşünüyorum Online izle, yeni egea almayı düşünüyorum Fotoğrafı, yeni egea almayı düşünüyorum Yorumu, yeni egea almayı düşünüyorum Hakkında, yeni egea almayı düşünüyorum Nedir, yeni egea almayı düşünüyorum Açıklaması, yeni egea almayı düşünüyorum Oyunu, yeni egea almayı düşünüyorum Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
yeni egea almayı düşünüyorum - Yazar: grejuva21 - 08-12-2018, Saat: 11:30
Cvp: yeni egea almayı düşünüyorum - Yazar: y.kara - 08-12-2018, Saat: 14:32
Cvp: yeni egea almayı düşünüyorum - Yazar: ormancı - 19-12-2018, Saat: 10:30
Cvp: yeni egea almayı düşünüyorum - Yazar: Livaneli - 08-12-2018, Saat: 19:20
Cvp: yeni egea almayı düşünüyorum - Yazar: sipartacus - 10-12-2018, Saat: 09:24
Cvp: yeni egea almayı düşünüyorum - Yazar: y.kara - 19-12-2018, Saat: 19:13

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi