Far ampulu değiştirme pratiği

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Far ampulu değiştirme pratiği
Merhaba dostlar, 2015 1.6 dizelim var kısa farlar gitti, elimde ampul var ancak değiştirmek cehennem azabı, zaten sağ far hepten ulaşılmaz çamurluk içinde filan, o kadar zor ki sağ el, sol el denemediğim kalmadı imanım ağladı sonunda sanayiye gitmek zorunda kaldım. Onlar da hava filtresi kutusunu filan sökerek ulaştılar. Çamurluk içinden çok zor bela bir iş. 

Simdi de sol ampul gitti neyse hiç olmazsa yukarıdan kapaklara ulaşılıyor. Bunca yıldır aracımla uğraşırım bir sürü marka kullandım bunun gibi belasını görmedim. Sizlere ampulun oturduğu yuvanın özelliğini ve pratik tecrübelerinizi danışmak istiyorum. Klasik ampuller iki kollu çelik bir yay ile oturtulur, ama bunda sadece ( görülebildiği kadarı ile..) yuvanın altında bir yay parçası görüyorum ampulu önce üstten sonra da alttan oturttum sanırım oldu (kitapta sola çevir çıkart, sağa çevir tak diyor) ama kısa farda böyle bir özellik yok. Sizlerden tecrübe eden bilen varmı? doğrumu yapıyoruz yanlış mı bilemiyorum. Web te teknik resmi varmıdır diye aradım bulamadım. Si....cem böyle işi bunalttı yahu..
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Far ampulu değiştirme pratiği, Far ampulu değiştirme pratiği İncelemesi, Far ampulu değiştirme pratiği Videosu, Far ampulu değiştirme pratiği Online izle, Far ampulu değiştirme pratiği Fotoğrafı, Far ampulu değiştirme pratiği Yorumu, Far ampulu değiştirme pratiği Hakkında, Far ampulu değiştirme pratiği Nedir, Far ampulu değiştirme pratiği Açıklaması, Far ampulu değiştirme pratiği Oyunu, Far ampulu değiştirme pratiği Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: baray5 - 22-11-2018, Saat: 12:52
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: sipartacus - 22-11-2018, Saat: 14:41
Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: Bozatlı28 - 05-12-2018, Saat: 23:01
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: baray5 - 06-12-2018, Saat: 15:13
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: olcaydurmaz - 15-12-2018, Saat: 02:32
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: baray5 - 21-12-2018, Saat: 19:50
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: Posraciayhan - 04-05-2019, Saat: 14:06
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: melihtb - 27-02-2021, Saat: 18:41
RE: Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: Furkan's Egea - 27-02-2021, Saat: 20:36

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Far Ampulü Önerisi egea31 28 3,293 10-12-2020, Saat: 12:10
Son Yorum: egea31

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi