Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı
(10-11-2017, Saat: 14:17)halisyalcinkaya yazdı: Ufuk, birleşim yerlerinde boşluk olacağından dolayı ses yapacağını düşünmüyorum. Çünkü hareketsiz bir parça. Ancak kesinlikle kapı içlerine yalıtım yapmalısın ve belirttiğin gibi yalıtım yapılırken ısı tabancası kullanman gerekli.
birlesim yerinden ses yapiyor bizzat denedim.stabilize yolda giderken kapi kaplamasinin cep kismina bastirinca ses gidiyor. zaten elinizle cepligin iç kismandan birleşim yerini kontrol ettiginizde boşluk oldugunu ve boşluktan dolayı hareketli parça haline geldigini ve ses yapabilecegini göreceksiniz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

stabilize yola girip kapi kaplamasından ses geldiginde veya sürekli ses gelir hale gelen arkadaslar ceplik kısmına elleriyle bastırdıklarinda sesin kesildigini farkedeceklerdir. ceplik kismının ic yüzeyi kapi kaplamasıyla bütün veya tek parça degil ve boşluk oldugundan hareket edebiliyor buda ses yapiyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı İncelemesi, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Videosu, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Online izle, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Fotoğrafı, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Yorumu, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Hakkında, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Nedir, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Açıklaması, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Oyunu, Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı - Yazar: mufuk - 10-11-2017, Saat: 11:46
RE: Cvp: Kapı içlerinden gelen seslerle alakalı - Yazar: mufuk - 10-11-2017, Saat: 14:25

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Acık kapı varken kumandadan kapıların kitlenmesi muhammet61 3 494 10-04-2024, Saat: 00:11
Son Yorum: sannsar
  Fiat Egea Kapı Trim Sesi gri 54 34,288 27-03-2024, Saat: 00:28
Son Yorum: znlr
  Alfaobd ile ek özellik açma ile alakalı mufuk 69 33,144 26-03-2024, Saat: 11:35
Son Yorum: sdt
  Ayagima gelen sicaklik Varhan69 0 14 23-03-2024, Saat: 20:25
Son Yorum: Varhan69
  android auto ve apple car play aktifleştirmeyle alakalı acil yardım mufuk 106 47,067 31-01-2024, Saat: 15:48
Son Yorum: keremkarakaya

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi