LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR
27 Mart 2017'de 2016 model Fiat Egea SW Lounge paket engelli aracı aldım. Ancak teslim almaya gittiğimde direksiyon üzerindeki adaptip tuşların diğer Lounge paketlerde olduğunu ama benim aldığım araçta olmadığını fark ettim. Oysa en donanımlı olan Lounge paket farkını ödemiş olmama rağmen eksik donanımlı araç verilmesini ayıplı ürün olarak kabul ediyorum. Donanım farkını ödediğim için mağdur ediliyorum.
(Not: Konuyla ilgili servis açtırılmış ama sonuç alınamamıştır.) Ayrıca; multimedyayı desteklemeyen ama multimedya diye satılan 7 inç ekranın da mp 3 desteğinden başka hiçbir özelliği olmayıp, Türkçe komutları da algılamamaktadır.
Ayrıca kaportası da kâğıttan farklı değil. Bu yüzden çok ama çok dikkatli olun. Forumlarda okuduğum kadarı ile -ki sanayideki ustalardan da aynı bilgiyi aldım- araca elinizle dahi yaslanmamanızı öneririm. Metal kola kutuları bun aracın kaportasından daha kalındır herhalde.
Hayatımda ilk kez yerli araç aldım ve rezaletini çekiyorum. Milleti kazıklamakta üzerine olmayan bu firmanın amacı ne can güvenliği ne de müşteri memnuniyeti değildir. Sadece kendilerini üst segment gibi gösteren sahte reklamlarla milleti kandırmaktan ve egosunu bastımaktan başka amacları da yoktur.
Kendilerini üst yönetici diye adlandıran ama yönetim anlayışını bilmek bir yana dini imanı Türk halkını nasıl kazıklayacağını planlamaktan ve sahte reklamlı ürünlerle tüketicilerin kıt kanaat birikimlerini yemekten zevk alan yöenticilik vasfı taşıdıklarına inanmadığım sözüm ona üst yöneticiler;
Bu jelatin tipli araca yapmış olduğum her kuruş haram olsun sizelere...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR İncelemesi, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Videosu, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Online izle, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Fotoğrafı, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Yorumu, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Hakkında, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Nedir, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Açıklaması, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Oyunu, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR - Yazar: APM - 23-07-2017, Saat: 10:24

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi