Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli
1-Sedana yaptırdım ancak Sw aracıma yaptırmadım şişme olduğu kesin. Öncelikle kapı ve bagaj yaptırın ve tabana pütür attırın. Pütür işini de tabana değil daha çok tekerlek boşluklarına attırın.
2-Kapı saçlarına 2 adet Sp200 yeter. Ancak Sp200 den nerden baksanız kapılar,bagaj, arka koltuk altına 8-10 paket gider. Ancak ses namına artık hiçbirşey duymazsanız. Araç Sedana oluduğu için bir pakette bagajın içinden pandizot altına koyun çok çok faydası var.
3-2 paket yeterli olacaktır. Çünkü bagaj içinde kesinlikle çamurluk boşluğuna da koyun.
4-Şöyle SW davlumbazlarda fabrikasyon yalıtım var. Özel ses yalıtımlı keçe. ancak sedanlarda yok bu yüzden 1-2 pakette davlumbazdaki bakaliti kaplatmanız gerekir. Bu resmen öldürücü darbe sese karşı. Bunun çok faydası var. Ben SW daha attırmadım haftaya attıracağım. Bu sefer davlumbazlara 1,5 kutu attıracağım 4 tanede tabana attıracağım.
5- Orjinal SP100 ise ki orjinaldir. 90TL alabilirsin.
6-Zaten sesin kaynağı yol ve lastik. Sonuçta ne kadar az ses oluşursa yalıtımda bir o kadar iyi olur. GoodYear efficent grip öneririm.

Birde motor kaputunun altındaki izalötörü açın önce sp100 ardında Sp200 yaptıştırın sonra da orjinal izalatörü kapatın.
Ancak olmaz sa olmazı kapılar sökülmüşken ön yan camları kesinlikle ama kesinlikle SW/Hb ile değiştirin. Hem ortam hemde rüzgar gürültüsü çok azalacaktır. Bu uygulamayı Türkiye de ilk yapan olarak bunu kesinlikle öneriyorum. Çünkü cam kalınlıkları ve akustikleri farklı.
Bunları yaptırdığınız takdirde çok çok ciddi bir iyileşme olacaktır. 130km/h da araç da hiçbir ses gelmeyeceğini garanti edebilirim. E serisi kadar sessiz olacaktır.

Kartaş Servis Müdürü Sedat bey, tam olarak nerelere uygulanacağını biliyor ayrıca benim resimlerinde mevcut.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli İncelemesi, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Videosu, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Online izle, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Fotoğrafı, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Yorumu, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Hakkında, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Nedir, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Açıklaması, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Oyunu, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli - Yazar: baba_yaga - 20-05-2017, Saat: 14:05

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Kapı Trim Sesi gri 55 34,312 05-05-2024, Saat: 17:39
Son Yorum: asarman
  Acık kapı varken kumandadan kapıların kitlenmesi muhammet61 3 495 10-04-2024, Saat: 00:11
Son Yorum: sannsar
  Hareket Edince Otomatik Kapı Kilitleme Hk. realjackal 9 3,184 16-03-2023, Saat: 18:28
Son Yorum: yekarakas
  Easy Otomatik kapı kilitleme sorunu Tezcan 0 245 01-11-2021, Saat: 01:04
Son Yorum: Tezcan
  Aşırı titreşim ve gürültü Sonali 20 5,426 18-01-2019, Saat: 23:11
Son Yorum: Sonali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi