Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi?
Bu makaleyi yazanların bu işi bilmediğini düşünüyorum, 90.000 getirdiğim dizel araçta benzinliye göre pahalı hiçbir parça yoktu diğerinde buji değişirken bende oda yoktu. ... yani buna katılmıyorum, alırken dizel pahalı ama satarken de pahalı ve çabuk alici buluyor . .. hızlanma değeri aşağı yukarı aynı ayrıca dizel de tork yüksek kullanım çok daha rahat ve konforlu. ... motor ömrü dizel 1.000.000km hangi benzinli bu kilometre yi bulmuş merak ediyorum. ... yani her yazıya çokta inanmamak lazım benim kanaatim. ... Smile

Note 4 cihazımdan gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi?, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? İncelemesi, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Videosu, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Online izle, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Fotoğrafı, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Yorumu, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Hakkında, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Nedir, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Açıklaması, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Oyunu, Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? - Yazar: Caner K. - 22-02-2017, Saat: 08:21
Cvp: Hangisi daha ekonomik: Dizel mi benzinli mi? - Yazar: omerram - 22-02-2017, Saat: 16:05

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Benzinli Motor için Yağ Tavsiyesi EgeaClub 3 12,881 22-01-2019, Saat: 11:26
Son Yorum: Caner K.
  Fiat Egea Benzinli Motor Seçenekleri EgeaClub 17 17,897 22-03-2016, Saat: 13:17
Son Yorum: FiaT_EGEA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi