FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ?
Arkadaşlar görüyorum ki, herkes kafasına göre konuşuyor konu ile ilgili... Konuyu sonuçlandırmak üzereyim, En son fabrikaya video kaydını gönderdim... Gelen sesin tabi ki bir arızadan kaynaklı olduğunu ifade ettiler fakat, öyle motor filan değil... Volan 'dan bahsediliyor... ve %90 değişimi sağlanacak... Fabrika'nın net yanıtı bekleniyor...

Yalnız bu iş sonuçlansın, kimin kimi nasıl ve ne şekilde yanlış yönlendirdiğini burada açıkca ifade edicem... Ha bu arada söylemeden geçmeyeyim, Bunlar kul yapısı, her an her şey olabilir, sorunlu parça bana rast gelmiş yada bende sorunlu hale gelmiş olabilir... Önemli olan aracın arıza yapması değil, arızanın giderilmesi ve öyle geçiştirilmemesi...

Ben bu konuda çok şey yazacağım buraya... fabrikanın bile arıza üzerinde durduğu, dikkatle incelediği bir durumu malesef ki bazı insanlar, "Abi bişey olmaz, böle bin, nasıl olsa garantili" diyerek atlatma yolunu tercih etmeye çalıştılar... ama tabi yersen...

Neyse şimdiden daha fazla konuşmak yanlış olur... Durum netlik kazansın... tek tek, kimler,ne şekilde insanları yanlış yönlendiriyorlar bunları burada açıkca ifade edeceğim...

Bilgilerinize...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ?, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? İncelemesi, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Videosu, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Online izle, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Fotoğrafı, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Yorumu, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Hakkında, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Nedir, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Açıklaması, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Oyunu, FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: FİAT EGEA 1.6 URBAN MOTOR'DAKİ GICIK SESİ DUYABİLECEKMİSİNİZ ? - Yazar: ghostlogger - 22-12-2016, Saat: 13:08

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Sigorta ve Röle Kutuları sannsar 1 17 26-04-2024, Saat: 11:03
Son Yorum: sannsar
  Urban Paket araçlar için geri görüş kamerası montajı Caner K. 27 12,531 18-04-2024, Saat: 09:43
Son Yorum: İtoprak2005
  Fiat Egea Kapı Trim Sesi gri 54 34,288 27-03-2024, Saat: 00:28
Son Yorum: znlr
  Fiat Egea Kumandadan Otomatik Cam Açma Kapama EgeaClub 13 30,307 21-03-2024, Saat: 12:51
Son Yorum: sannsar
Big Grin FİAT EGEA FREN PERFORMANSI ÆGEÆ 5 7,248 21-03-2024, Saat: 10:25
Son Yorum: s4h1n91

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi