Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme...

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme...
Sayın ömerram hocam bende 2 gündür aracı kullanıyorum genel manada biraz yorum yapmak istiyorum. Öncelikle Multijet motor çok sesli falan diyordum ancak E-Torq ve Multijet motordan sonra gerçekten Multijet2 motor hem şahane hemde çok daha sesssiz. Dizel konusunda FİATın Multijet motorunu tek geçerim. DCT şanuzman gerçekten Multijet motor ile çok uyumlu çalışıyor ve bu iki kombinasyon Egea SW tam bir keyif makinesine dönüştürmüş. E-torq+tam otomatikden sonra Multijet2+DCT gerçekten çok iyi bir seçim olduğunu hemen gösteriyor. Multijet2 sessizliği ile birlikte SW da motor izalosyonuda çok iyi çünkü korna sesi dahi çok çok derinden geliyor.

İkinci olarak çok önem verdiğim diğer bir konu süspansiyondu. Bu konuda beklentimi yüksek tutmuştum ki beklentimin de üstünde bir konforla karşılaştığımın altını hemen çizeyim. Süspansiyonun sönümlemesi çok iyi ayrıca sönümleme ile birlikte sönümle sessizliğide mükemmel. Sedan E-torq mun amortisör takoz arasındaki çırpınma sesi, SW ince yanak olmasına rağmen kesinlikle yok.

Rüzgar konusunda en ön cam yine Sedanlardan farklı olarak daha iyi bir akustik konforuna sahip böylelikle hem motor hemde rüzgar gürültüsü anlamında daha iyi bir yalıtım sağlanıyor.

Şimdilik bu kadar tanışma testi gibi oldu ilerleyen zamanlarda konu ile ilgili çok daha detaylı bir aktarım sağlayacağım. Bu arada Sedandan farklı olarak SW vites önündeki boşlukta beyaz bir led ambiyans ışığı var bu da güzel bir detay.

Fiat İtalyanın aksine şahsım olarak TOFAŞ'ın işçiliğini daha muntazam olduğunu düşünüyorum. Çünkü Her iki 0 aldığım Bravolarda PDİ esnasında bazı sorunlarla karşılaşmıştık 2 TOFAŞ EGEA aracında hiçbir eksiklik çıkmadı.

Bu arada ilerleyen dönemlerde farları HELLA Bİ-XENON yapacağım.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme..., Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... İncelemesi, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Videosu, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Online izle, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Fotoğrafı, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Yorumu, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Hakkında, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Nedir, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Açıklaması, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Oyunu, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... - Yazar: baba_yaga - 23-12-2016, Saat: 20:59

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea Station Wagon Geyik testi ! omerram 1 1,520 11-09-2020, Saat: 12:06
Son Yorum: Ergün Ekinci
  Fiat Egea Station Wagon 4-31 Temmuz 2019 Fiyat Listesi EgeaClub 2 3,701 12-02-2020, Saat: 21:45
Son Yorum: ziyaabi
  Fiat Egea Station Wagon 2-31 Mart 2019 Fiyat Liste EgeaClub 4 4,125 05-03-2019, Saat: 14:14
Son Yorum: Murat_79
  Fiat Egea Station Wagon 2-28 Şubat 2019 Fiyat Listesi EgeaClub 0 3,336 21-02-2019, Saat: 20:33
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Station Wagon İndirimli Kasım 2018 Fiyat Listesi EgeaClub 0 3,976 05-11-2018, Saat: 21:07
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi