LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM
(01-10-2016, Saat: 22:17)baba_yaga yazdı:
(01-10-2016, Saat: 21:56)Caner K. yazdı: Evet haklısınız ECU önemli benim araç uzun yol yapınca ayar bozmuş nasıl oldu bende anlamadım iki üç hafta işler yoğundu servise gidemedim araçtan soğudum resmen geçen hafta Olguna gitmiştim genç bir çoçuk bakmıştı iyice rezil etmiş  dün servise gittim Lpgden dediler Olguna gittim işi bilen fiat servislerinde egeaya montaj yapan Olgun oto gazın elemanı ayar yaptı motor maşallah saat gibi oldu

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner hocam zaten HB geçiş yapacaksın galiba. Almışken dizel al bu sefer. Smile
Kısmet bakalım teşekkürler

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM İncelemesi, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Videosu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Online izle, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Fotoğrafı, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Yorumu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Hakkında, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Nedir, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Açıklaması, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Oyunu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Cvp: Cvp: Cvp: Cvp: LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM - Yazar: Caner K. - 02-10-2016, Saat: 00:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi