LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM
(01-10-2016, Saat: 18:59)Caner K. yazdı:
(01-10-2016, Saat: 17:59)baba_yaga yazdı: Arkadaşlar kesinlikle ve kesinlikle aracınıza LPG işin ehli yetkili servislere Tofaş önerdiği kiti taktırın çünkü TOFAŞ motorun verilerine göre LPG kalibrasyonunu kendi yapmış ki KİT saat gibi çalışıyor. Eğer dışarıda takılırsa en basitinden gaza geçme sıcaklığı 35 C belirleniyorki aslında az yakalım derken gaz enjektörleri, regülatör bozuluyor. Sonrasında araçta gaz yememe, bir anda boğulma titreme gibi sıkıntılar oluşuyor. Sonrada bunu da araca yüklüyorlar. Tofaş orjinal şase nosuna göre gönderdiği LPG kitini iyi bir yetkili serviste taktırırsanız kesinlikle LPG dolayı sıkıntı yaşamazsınız.
Hocam size bu bilgiyi kim verdi bilmiyorum fakat şimdiye kadar Egeaya tüm LPG kitlerinden takıldı örnek verecek olursak atiker, lavato, Brc, Landirenzo, Prins vb. Daha ismini ilk defa duyduğum kitlerden falan takıldı hiç birisinde sıkıntı olmadı sadece benim aracımda Landirenzo var ve prins takılı bir araçta ayar sıkıntısı vardı benimki ayardanmış genç bir çocuk ayarlanmıştı yapamamış dün gittim araç saat gibi oldu Fiatın kitine gelecek olursak Landirenzo Evo modeli araca özel bir kit yazılım falan yok servislerin uydurması sadece araca özel ayar yapılıyor o kadar.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(01-10-2016, Saat: 17:01)trakya2111 yazdı: Sadece, taksicilerden duyduğum bir söylentidir gidiyor. Demelerine göre Egeanın motor sistemine LPG uyumlu değilmiş 1-2 kişinin araçları zarar görmüş. Tabi bu takılan yere de bağlı olabilir. Ayrıca servis teknik uzmanından veya TOFAŞ tan kesinlikle LPG taktırılmasın diye bir yazı yok.
Hocam siz fiat ana bayi baş danışmanı olarak bunu söylüyorsunuz yetkili servisleriniz çatır çatır 3000 liraya LPG takıyor bence alakası yok bu motor yeni çıkmadı fire motor yıllardır üretiliyor

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner hocam yazılımlı gelen kısım zaten LPG ECU su. Zaten ecu dışında geri kalan kısımlar aynıdır. Motora göre ecu var. Ben Olgun LPG ile de konuştum. Serviste takılan kit ecusuna gaz ayarı yapmıyoruz. Sadece filtre değişiyor dediler.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM İncelemesi, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Videosu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Online izle, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Fotoğrafı, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Yorumu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Hakkında, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Nedir, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Açıklaması, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Oyunu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Cvp: LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM - Yazar: baba_yaga - 01-10-2016, Saat: 21:28

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi