LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM
Aracım motor soğukken ilk çalıştırmada sarsıntılı ve boğularak çalışıyor ayrıca motor arıza lambasını 10 kere falan yakıp söndürüyor. Biliyorsunuz ilk çalıştırmada benzinli Egealar motor devir aralığı 1400-1500 devirde otomatik jikle ile yüksek çalışıyor 30-45 saniye bilemedin hava durumuna göre max 1 dk sonra 1000 devire düşüyor motordaki boğulma ve patırdama 1000 devire düşene kadar devam ediyor ve motor sıcakken bile her benzinde çalışmasında devir saati 900 - 1000 devir arası git gel yapıyor benzinde giderken araç kendini kasıyor LPG ye geçince hiç bir sıkıntı yoktu sıkıntı serviste kontrol edildi LPG den kaynaklandığı tespit edildi tekrar ayar yapıldı aynı sorun olursa LPG enjektörleri değişecek.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(30-09-2016, Saat: 19:28)trakya2111 yazdı:
(29-09-2016, Saat: 10:00)sati38 yazdı: Lpg taktırıpta sonradan sıkıntı yaşayan arkadaşlar,yaşadıkları sıkıntıları buradan paylaşırsa benim gibi Lpg taktırmayı düşünen arkadaşlara çok büyük yardım etmiş olur.Teşekkürler.
Merhaba, ben EGEA araçlarımızda LPG olayını önermiyorum bilginize.
Neden önermiyorsunuz açıklama yaparsanız seviniriz taktırmış arkadaşlar ben dahil ve taktıracak arkadaşlar dikkat eder.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM İncelemesi, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Videosu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Online izle, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Fotoğrafı, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Yorumu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Hakkında, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Nedir, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Açıklaması, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Oyunu, LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: LPG'Lİ ARAÇLARDAKİ SIKINTILARI BURADAN PAYLAŞALIM - Yazar: Caner K. - 30-09-2016, Saat: 19:40

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi