ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması
(07-07-2017, Saat: 15:06)mühendis yazdı:
(13-12-2016, Saat: 14:50)sommuncu yazdı: hafta sonu otoyolda tekleme sorunu tekrar nüksedince servise tekrar götürdüm yanıma bi servis elemanı alıp otoyola çıktık yaklaşık 20 km yol yaptık 2 defa dediğim tekleme problemi yaşandı. ve aracı servise dün tekrar bıraktım.az önce aradım servisi ölçümleri yaptık fiata bildirdik dönüş bekliyoruz dediler. bakalım bu sorun iyice canımı sıkmaya başladı. hatta eski 2004 model puntomda bile bu kadar servis yolu tutmadım diyerek eski arabamı özlemle andım.

kardeşim konuyla çok alakası yok ama bişey soracam, araç servisteyken herhangi bir araç tahsis ettiler mi size.?

daha önce de bıraktım her seferinde araç tahsis edildi ve egea verildi ikame araç olarak.

Bu konu nereye kadar gidecek bakalım.  Enjektörler testten temiz çıktı. Değerlerde sapma var demişlerdi ama şimdi bir sıkıntı olmadığı hatta bosh a güvenmeyip başka bir yerde daha teste gönderdiklerini ama enjektörlerin sorunsuz olduğunu söylemişler. Dolayısı ile benden de ücret talep edemediler. Ama sorunumu da çözmediler. Araç tekrar teklerse ne yapacağım dedim. Tekrar teklerse fabrikaya göndeririz dediler. Şimdi şöyle bir sıkıntım var daha önce servisteki usta ile test sürüşünde araç tekledi ve tekleme yaptığını kabul ederken video kaydım var, Ancak bana -ben tekliyor desem dahi- sorununuz çözülmüş biz bir sorun tespit etmedik derlerse ne yapmalıyım onu bilemedim. Sorun stabil değil ki keyfi bazen 200 km yol da 1-2 bazen 15-20 defa tekliyor bazende hiç karşılaşmıyorum. Bu durum iyice canımı sıkmaya başladı bakalım nereye gidecek hayırlısı şimdilik biniyoruz.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması İncelemesi, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Videosu, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Online izle, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Fotoğrafı, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Yorumu, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Hakkında, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Nedir, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Açıklaması, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Oyunu, ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: ACC Ve Çarpışma Önleyici Sistem Devreden Çıkması - Yazar: sommuncu - 17-07-2017, Saat: 14:40

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çarpışma Önleyici Sistem Arızası masan 5 5,939 30-07-2023, Saat: 14:44
Son Yorum: iceberg987
  Mi akıllı dikiz aynası( şerit takip,çarpışma önleme vb ) mufuk 4 3,396 11-05-2018, Saat: 13:46
Son Yorum: omerdoruk
  carpisma onleme sistemi Şakir Atıyo 2 1,994 09-03-2017, Saat: 09:38
Son Yorum: sahanlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi