Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama)

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama)
(06-11-2016, Saat: 09:46)Caner K. yazdı:
(30-10-2016, Saat: 20:57)EDC-58 yazdı: Caner K. Hayırlı akşamlar aracinizdaki problem tamamen çözüldü mü? Arasıra yapıyor mu ve lpg yi hangi istasyonlardan alıyorsunuz?
Problem çözüldü evet ECU lpg beynide değişti sorun çözüldü artık sadece Aygaz dan almıyorum Shell falan karışık kullanıyorum

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(05-11-2016, Saat: 00:19)Mehmet Ezer yazdı: Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar herkese benim aracım 1.4 dün itibariyle bende yetkili servisinde 2700 tl ye tüp taktırdım Aracımı bugün çalıştırdığımda patır patır patır patırdmaya başladı ve istop etti Tekrar çalıştırdım çalışmadığı bir daha çalıştırdım bu sefer çalıştı araca gaz veriyorum gaz yemiyor bırakıyorum devir saati kendi kendine aşağı yukarı oynuyor yalnız LPG geçtiğinde sorun kalmıyor ancak LPG ye geçene kadar araba yığılıyor bu Sorun devam ediyor akşam üzeri Aracımın arıza lambası yandı ve şu an hala yanıyor servisi aradım yarın için getirmemi söylediler Bakalım yarın ne olacak tekrardan buradan sizleri bilgilendireceğim bu arada merak eden arkadaşlara söylüyorum LPG nin çıkışını depo kapağının altına yapmışlar Ekstradan bir de Kit veriyorlar ve kiti sürekli yanında taşıyorsun her LPG alımında Kitti pompacıya veriyorsun Ve gaz alıyorsun Çok kullanışsız ve saçma olmuş bilginize..
Lpg beyni arızalı hiç bir şeye dokundurmadan sadece ECU beynini değiştirsinler sorun çözülecektir 5-6 sefer gittim geldim sorun çözüldü

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner bey merhaba, bir daha lpg ile sorun yaşadınız mı merak ettim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama), Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) İncelemesi, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Videosu, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Online izle, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Fotoğrafı, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Yorumu, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Hakkında, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Nedir, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Açıklaması, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Oyunu, Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Fiat Egea 1.4 Benzin ve Lpg Sabahları Tekleme (Patırdama) - Yazar: sipartacus - 07-09-2018, Saat: 20:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea - BRC Comfort themaster33 0 1,899 10-09-2020, Saat: 19:16
Son Yorum: themaster33
  Fiat Egea 1.6 e-torq OTOMATİK LPG yakıt tüketimi HALİL ŞAFAK 145 138,210 15-09-2019, Saat: 12:39
Son Yorum: Ergün Ekinci
  Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Caner K. 231 146,020 14-06-2019, Saat: 13:39
Son Yorum: y.kara
  fiat egea LPG montaj sorunu fahrihan 2 2,195 26-04-2019, Saat: 18:24
Son Yorum: y.kara
  Lpg'li Araçta Benzin Göstergesi Sorunu aliimran 1 3,557 11-10-2017, Saat: 23:28
Son Yorum: dr-orcun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi