Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu
(18-08-2016, Saat: 23:40)tuna25 yazdı: Evet kardeşim bende bu debriyaj sesine fena takmis durumdayım.ilk aldigimdada vardı servis normal dedi.ancak hiç normal değil.boşta cok anlaşılmıyor.her vites değişiminde şak diye bir ses var.hatta aracın dışından daha çok duyulur.araç 8000 km oldu. şimdilerde debriyajdan ayağımı çekerken bilya sesi gibi gığıltılı bir ses daha oluştu.bilsemki düzelecek baskı balata değiştiririm.

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba tuna25,
Bahsettiğin bu ses halen devam ediyor mu?
Sorunu çözdüysen nasıl çözüldü; bilgi verir misin?

Aracım 1.4 urban özellikle 1. vitesten 2. vitese geçişte ön taraftan bilya sesi-şıkırtı sesi geliyor.
Daha önce veya halen bu sorunu yaşayan arkadaşlar sorunu nasıl çözdü bilgi verir ise memnun olurum.
Bu ses ile ilgili bir çok kez servise gittim, her gittiğimde normal deniliyor. Servis bunun ayırma sesi olduğunu söylüyor ve tüm EGEA larda olduğundan bahsediyor.
Ses ile ilgili video çektik Fiat merkez ile bunu paylaştık, dönüş bekliyorum. Fakat arkadaşın birisi yukarıda yazmış Merkezden uzmanların geldiğini ve normal dediklerini söylemiş.
Bu güne kadar Fiat dahil bir sürü marka araç kullandım ve böyle bir sesi ilk defa duyuyorum.

Arkadaşlar yapacağınız açıklamalar için şimdiden teşekkür ederim...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu İncelemesi, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Videosu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Online izle, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Fotoğrafı, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Yorumu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Hakkında, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Nedir, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Açıklaması, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Oyunu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu - Yazar: Esan26 - 15-01-2018, Saat: 13:01

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Direksiyon tuşları ve arka camlar çalışmama sorunu ilyasberkay 5 56 30-04-2024, Saat: 22:41
Son Yorum: turkerzafer
  Ayagima gelen sicaklik Varhan69 0 13 23-03-2024, Saat: 20:25
Son Yorum: Varhan69
  F1 VİTES baba_yaga 6 106 10-03-2024, Saat: 21:58
Son Yorum: Ferhat3327
  EGEA Hatcback Radar Sorunu adnanalbyrk 18 5,582 09-01-2024, Saat: 17:11
Son Yorum: mesiak
  1.vites düşük devirde silkeleme rapstar_bg 4 51 09-01-2024, Saat: 09:03
Son Yorum: rapstar_bg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi