Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri
(09-08-2017, Saat: 11:04)baba_yaga yazdı: Arkadaşlar;
Radyo ok,
Ancak anten ve anten tesisatı da değişecek, anten değiştiği durumda radyoya yazılım gerekli, hepsi bodycomputer üzerinden çalıştığı için Proxy değişcek.

Sonuç:İTALYA ONAY VERMİYOR.

NOT: Artık son FİAT aracım bu olacak.

Aynen benimde düşüncem bu aracı satarken bile kimse net bişey söyleyemedi kıvrak kıvrak cevaplar verdiler navigasyon la alakalı iş para da değildi neyse verelim ben apple carplay kesin istiyorum dedim geçiştirdiler hatta bilgi sahibi bile değillerdi ama fiat bitti artık sonuçta otomobil sadece motordan ibaret bişey değil herşeyiyle bütündür,ve fiat klasik bi şekilde bişeyi yapsa bişeyi beceremiyor destek vermiyor fiyatı da 100 binlerde geziyor hiçte ucuz da değil

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fiat in ayakta kalmasının sebeplerinden biri doblo idi doblo türkiyede herkesin evine girdi bi kadar birlikteliği olduğu Partner ülke ye bu derece kısıtlayıcı davranırsa kesinlikle kaybeden olacaktır egeam var evet uzun zamandır da tavsiye ettim çok kişide tavsiye üzerine aldı ama artık kimseye tavsiye de etmem önermem de verin 20 bin fazla Ford alın Jetta golf alın derim gönül rahatlığıyla

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri İncelemesi, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Videosu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Online izle, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Fotoğrafı, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Yorumu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Hakkında, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Nedir, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Açıklaması, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Oyunu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri - Yazar: Ozakisampi - 09-08-2017, Saat: 13:20

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea lounge Plus 2021 hatchback yardım Gnc 0 10 19-03-2022, Saat: 12:24
Son Yorum: Gnc
  Fiat Egea Hatchback Donanım (Lounge Plus ) Heisenberg 1 5,787 14-04-2018, Saat: 22:27
Son Yorum: EgeaClub
  Egea hatcback lounge Plus navigasyon Ozakisampi 14 14,094 09-07-2017, Saat: 12:09
Son Yorum: ardicli2000
  Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Ses Sistemi Özellikleri Heisenberg 12 12,420 21-02-2017, Saat: 19:32
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Güvenlik Özellikleri Heisenberg 0 5,276 30-05-2016, Saat: 22:15
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi