Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri
Normalde GMaps telefonda yüksek konum hassasiyetini kullanıyor Android Auto açıkken. Ben normal zamanda sadece gps uydusunu kullanırım. Ancak araca bağlayınca yüksek doğruluk olmadan kullanamazsınız diyor. Sanki doğrudan her şeyi telefondan sömürüyor gibi. Tabi şayet arkada double check yapyıorsa yazılım onu bilemem.

Android Auto nun sayfasında daha fiat dahi yok. Yakında gelecek diyor. Konu bu kadar taze. Şöyle bir göz gezdirdim kimde neyde var yok diye %90 2017 modellerde var. Bir tek Opel ilginçtir 2016 modellerine dahi koymuş. ABD için de olabilir ama tam bilmiyorum.

inşallah ana yazılım değişimiyle hallolacak bir olaydır. Tek korkum bu servislerde yapılaiblir mi???
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri İncelemesi, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Videosu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Online izle, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Fotoğrafı, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Yorumu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Hakkında, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Nedir, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Açıklaması, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Oyunu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Konfor & Fonksyonel Özellikleri - Yazar: ardicli2000 - 01-08-2017, Saat: 00:34

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea lounge Plus 2021 hatchback yardım Gnc 0 10 19-03-2022, Saat: 12:24
Son Yorum: Gnc
  Fiat Egea Hatchback Donanım (Lounge Plus ) Heisenberg 1 5,787 14-04-2018, Saat: 22:27
Son Yorum: EgeaClub
  Egea hatcback lounge Plus navigasyon Ozakisampi 14 14,094 09-07-2017, Saat: 12:09
Son Yorum: ardicli2000
  Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Ses Sistemi Özellikleri Heisenberg 12 12,420 21-02-2017, Saat: 19:32
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Hatchback Lounge Plus - Güvenlik Özellikleri Heisenberg 0 5,276 30-05-2016, Saat: 22:15
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi