Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com
(24-05-2016, Saat: 20:17)eduvardo yazdı: Çamur atanlara fazla kulak asmayın arkadaşlar daha düne kadar milletçe hususi araba alacak durumda değildik, esnaf anadol,şahin ile klimasız arabalarda taksicilik yapıyordu şimdi biraz imkan, günyüzü görünce millet birbirini tanımaz hale geliyor. 
Lafım yorumcu arkadaşlara değil, aracı test edip video alan bazı noktalarda karalama yapmaya çalışan personel arkadaş ekibedir.

Düne kadar kimin hususi arabası vardı ?
Bugün araba da : Navigasyon yok, Adas var mı ?, Efendim sunroof - cam tavan neden  yok gibi uçuk lüx arantılarda bulunuyoruz.?
Nerden, nerelere geldiğimizi unutmayıp, geçmişe bi bakmalıyız. Önce bi şükür ibaresini göz önünde bulundurmalıyız.

1.6 Lounge 72.900 TL
1.6 Urban 68.900 TL
Easy 1.4 51.400 TL

Fiyatları arasında sıfır, acentadan yeni çıkmış marşına ilk sizin bastığınız araba alıyorsunuz..?
Belli bir zamana kadar bu cümle hayal bile edilemez durumdaydı, şimdi arabanın şu özelliği yok bu özelliği az gibi arayışlar... ?

40 Bin TL ye Mercedes veriyorlar,  70 Bin TL ye BMW alırsınız hemde dizel.
Ben yada benim gibi EGEA alan arkadaşlar bunu akıl edemedi mi ? 
Yarın bigün nereden arıza çıkaracağı belli değil, doğru düzgün parçası bulunmayan arabalar.
Kastamonuya seyahat ederken arızalanan Chevrolet Captivayı çekici ile düzce sanayisinede çektirdik buda markaydı.
BMW nin cam motoruna 500 Dolar fiyatta biçtiler bize. Lafa gelince marka işte.
FİAT ın bugün Kars'a da, Trabzona da  gitseniz arabayı satarsınız her türlü parça temininide yaparsınız
Araba almak mesele değil zaten yürütebilmek mesele.

Konunun biraz dışına çıkıp sitemkarlı yorum attığımdan dolayı bana kızacak arkadaşlar olabilir kusuru lisan ettiysem affola fakat izlenim yapıyorum videoda ve genel anlamda egea yada fiat markası için ota duta eleştiri yapan insanlara şahit oldum nankörlük etmeden önce şükür etmek lazım şahsen ben böyle düşünüyorum..

İyi forumlar dilerim şahsi düşüncelerimdir..

ağzına saglık nerden geldıgımızı unutmamak onemlı .
kım ıstemezkı bmw audı vs bınmeyı . dedıgnız gıbı bı parcası 500 1000 eurodan baslıyor . ee trafıkte cok kasap var malum
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com İncelemesi, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Videosu, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Online izle, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Fotoğrafı, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Yorumu, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Hakkında, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Nedir, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Açıklaması, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Oyunu, Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com - Yazar: EYK50 - 23-05-2016, Saat: 17:28
Cvp: Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com - Yazar: Heisenberg - 25-05-2016, Saat: 02:18
Cvp: Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com - Yazar: fts - 25-05-2016, Saat: 16:01
Cvp: Fiat Egea Hatchback İlk Sürüş Otopark.com - Yazar: fts - 25-05-2016, Saat: 19:19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Hatchback Moose (Geyik) Testleri Heisenberg 1 4,782 12-10-2016, Saat: 17:10
Son Yorum: calimeros
  Fiat Egea Hatchback Slalom Testi Heisenberg 0 4,354 11-10-2016, Saat: 13:17
Son Yorum: Heisenberg
  Fiat Egea Hatchback 1.6 120Hp 0-200 Km Hızlanma Videosu EgeaClub 1 4,721 07-07-2016, Saat: 19:19
Son Yorum: Heisenberg
  Yeni Fiat Egea Hatchback - Reklam Filmi Backstage EgeaClub 1 4,713 23-06-2016, Saat: 17:27
Son Yorum: Caner K.
  Fiat Egea Hatchback - Fiategea.net - Test Sürüşü Heisenberg 3 5,336 12-06-2016, Saat: 16:47
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi