Fiat Egea Kullanıcı Yorumları - Sayfa 9

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Kullanıcı Yorumları
(08-07-2016, Saat: 14:03)yusuf yazdı: 1 ay önce egea hatcback 1,6 lounge satın aldım. şu an araç 3000 km de. aracın dış görünümü harika. ama kullandıkça bazı eksiklikleri farkediyorsunuz. bende daha önce 2008 model grande punto emotion vardı. onda olan birçok özellik bu araçta yok. mesela eski aracımda 4 cam tek tuşla açılıp kapanırken egea da sadece sol ön cam tek tuşla kapanıyor. diğer camları kapanıncaya kadar beklemeniz gerekiyor. yine eski aracımda kumandadan camları açıp kapatabiliyordum. egeada yok. yine kapı içi aydınlatmalar, çakmak, cd çalar ve buna benzer bazı şeyler malesef egea da yok. yakıt da puntoya göre fazla. şehir içi klima açıkken 7,5 lt., şehir dışı yine klima açıkken 5,4 lt yakıyor. katalog verilerinin çok üzerinde. uzun yolda dişli asfaltta kulakları sağır eden bir yol sesi geliyor. eski aracımda bu kadar ses yoktu. yani üzerine 50,000 tl verip aldığım yeni araç eski aracımı aratır oldu bana. adaptif hız kontrol sistemi çok keyifli bir donanım uzun yolda araç adeta kendi gidiyor. navigasyonun olmaması ise en büyük eksiklik. yeni alacakları bilgilendirmek istedim. hoşçakalın.

Navigasyon lounge modelinde var diye biliyordum, cd çalar maziye karıştı artık cd kullanan mı var usp fazlasıyla iş görüyor bence araçta sigara içmiyorum çakmaklığa da luzüm yok 12 v girişi var yeterli, ses içinde yalıtım yaptırmanızı tavsiye ederim yakıt  ilk 10.000 veya ilk bakımdan sonra düşecektir.
Beğenenler:
(08-07-2016, Saat: 15:44)Caner K. yazdı:
(08-07-2016, Saat: 14:03)yusuf yazdı: 1 ay önce egea hatcback 1,6 lounge satın aldım. şu an araç 3000 km de. aracın dış görünümü harika. ama kullandıkça bazı eksiklikleri farkediyorsunuz. bende daha önce 2008 model grande punto emotion vardı. onda olan birçok özellik bu araçta yok. mesela eski aracımda 4 cam tek tuşla açılıp kapanırken egea da sadece sol ön cam tek tuşla kapanıyor. diğer camları kapanıncaya kadar beklemeniz gerekiyor. yine eski aracımda kumandadan camları açıp kapatabiliyordum. egeada yok. yine kapı içi aydınlatmalar, çakmak, cd çalar ve buna benzer bazı şeyler malesef egea da yok. yakıt da puntoya göre fazla. şehir içi klima açıkken 7,5 lt., şehir dışı yine klima açıkken 5,4 lt yakıyor. katalog verilerinin çok üzerinde. uzun yolda dişli asfaltta kulakları sağır eden bir yol sesi geliyor. eski aracımda bu kadar ses yoktu. yani üzerine 50,000 tl verip aldığım yeni araç eski aracımı aratır oldu bana. adaptif hız kontrol sistemi çok keyifli bir donanım uzun yolda araç adeta kendi gidiyor. navigasyonun olmaması ise en büyük eksiklik. yeni alacakları bilgilendirmek istedim. hoşçakalın.

Navigasyon lounge modelinde var diye biliyordum, cd çalar maziye karıştı artık cd kullanan mı var usp fazlasıyla iş görüyor bence araçta sigara içmiyorum çakmaklığa da luzüm yok 12 v girişi var yeterli, ses içinde yalıtım yaptırmanızı tavsiye ederim yakıt  ilk 10.000 veya ilk bakımdan sonra düşecektir.
teşekkür ederim. ancak cd çalar bence hala gerekli çünkü yeni albümler hala cd yle satılıyor. flash diskle satılıyor olsaydı o zaman gerek kalmazdı dediğiniz gibi.
Beğenenler:
(08-07-2016, Saat: 16:15)yusuf yazdı:
(08-07-2016, Saat: 15:44)Caner K. yazdı: Navigasyon lounge modelinde var diye biliyordum, cd çalar maziye karıştı artık cd kullanan mı var usp fazlasıyla iş görüyor bence araçta sigara içmiyorum çakmaklığa da luzüm yok 12 v girişi var yeterli, ses içinde yalıtım yaptırmanızı tavsiye ederim yakıt  ilk 10.000 veya ilk bakımdan sonra düşecektir.
teşekkür ederim. ancak cd çalar bence hala gerekli çünkü yeni albümler hala cd yle satılıyor. flash diskle satılıyor olsaydı o zaman gerek kalmazdı dediğiniz gibi.

Aracınız hayırlı olsun bu arada demeyi unuttum kazasız belasız kullanın ya hocam açık konuşalım kim 20 - 30 lira verip cd alıyor
Beğenenler:
Aldığın aracın Lounge olduğuna emin misin?Aracı burada en çok eleştiren kişilerden biri olarak bence biraz daha araştırmalısınız.Aracın navigasyonu çok iyi çalışıyor,CD çalara kesinlikle gerek yok.Çakmak yasaklandı araçlarda bütün 0 km araçlarda yok ekstradan aksesuar olarak alıyosunuz.Diğer söylediklerinizde özellikle lastik sesi,aracın anahtarı ve camların otomatik kapanmaması-açılmaması konusunda haklısınız.Ben aracıma alıştım özellikle trafikte motorun gücüyle eziyorum heyecanlı gençleri Smile
Beğenenler:
Hatchback lounge plus pakette navigasyon yok @carlosdennis

Lenovo Vibe P1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Hatchback daha dolu ve daha özen gösterilmiş bi model olduğu için yekten sedanla karşılaştırıp var dedim ama demek yok ha navigasyon vay bee...
Ulan Tofaş...
Beğenenler:
(08-07-2016, Saat: 23:21)carlosdennis yazdı: Hatchback daha dolu ve daha özen gösterilmiş bi model olduğu için yekten sedanla karşılaştırıp var dedim ama demek yok ha navigasyon vay bee...
Ulan Tofaş...

olmadığı daha iyi en azından yok dersin, bizde var da ne oluyor eski aracımda kullandığım navitec cihazı kullanacağım artık, kameralı navili diye gittik lounge aldık ama bir işe yaradığı yok.
Beğenenler:
bn fıat egea almak istıyom 1,4 tavsiye edermisiniz kullanıslımı
Beğenenler:
(12-07-2016, Saat: 11:24)KARS36 yazdı: bn fıat egea almak istıyom 1,4 tavsiye edermisiniz kullanıslımı

Bu kısımda yada formda istediğiniz cevabı detaylı bulabilirsiniz yılda 10.000 km yi geçmiyorsanız hıza düşkün değilseniz 1.4 size uyar demektir. Yok ben 10.000 kmyi geçerim yakıt yönünden tasarruf etmek istiyorum diyorsanız 1.3 multijet alcaksınız yada ben hızı seviyorum diyorsanız 1.6 multijet alcaksınız.
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
Arkadaslar birazda bakimlardan haber verir misiniz?

Kac kilometrede bakim gerekiyor, bakim ucretlerinden ne kadar para istiyorlar?

Arabanizin motor hacmini de yazip cevaplarsaniz memnun oluruz.

Yada bu baslik altinda yeni bir konu da acabilirsiniz.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Kullanıcı Yorumları, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları İncelemesi, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Videosu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Online izle, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fotoğrafı, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Yorumu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Hakkında, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Nedir, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Açıklaması, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Oyunu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 29 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 336 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr
  Fiat Egea 1.4 Fire Hız-Km/Devir-Rpm karşılaştırması y.kara 6 3,905 02-08-2020, Saat: 14:03
Son Yorum: fkaragedik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi