Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar
(22-05-2016, Saat: 10:36)sipartacus yazdı: 1.6 lounge inceledim ama diger hb vardir diye dusunuyorum;
1) Sag on yolcu koltugunda yukseklik ayari mevcut
2) Kabinici tavan kaplamasi yumusak bir malzemeden yapilmis, ayni c sinifi diger araclarda oldugu gibi.
3) Aracin altina egilip bakarsaniz(sabah sabah kimse yoktu bayide, usenmedim egildim) yalitim ya da baska bir amacla sedanda olmayan yalitım-koruma malzemesi ile kapli

Sedan şuanda Compact Car standartlarını fazlasıyla karşılıyor.
Hb ler geneellikle daha kaliteli malzemelerden yapılır.Misal golf yumuşacık plastik ile donatılırken jetta egeada oldugu gibi konsol hariç her yer plastik.
Corrolla Auris
Astra Sedan Astra HB

içlerine binip bakarsan anlarsın.
Alt koruma ile ilgili ne amaçla yapıldıgını tahmin edersem,
Sedan yalıtımı zaten sınıf standartlarını karşılıyordu(120-140km)
Eger altta kullanılan ses yalıtımına katkı yapıyorsa D SINIFI konforu bize yaşatabilir.Zaten FİAT bunu belirtiyor.Fazlası için fazla vermeye gerek yok diye.Sanırım egea hb d sınıfı standartlarında konfor sunacak.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar İncelemesi, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Videosu, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Online izle, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Fotoğrafı, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Yorumu, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Hakkında, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Nedir, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Açıklaması, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Oyunu, Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: sipartacus - 22-05-2016, Saat: 10:36
Cvp: Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: fiataga - 22-05-2016, Saat: 11:23
Cvp: Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: memox - 22-05-2016, Saat: 22:08
Cvp: Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: baba_yaga - 20-09-2016, Saat: 18:26
Cvp: Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: merdiantilus - 20-09-2016, Saat: 20:20
Cvp: Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: baba_yaga - 09-10-2016, Saat: 16:20
Cvp: Hb Sedana Gore Gordugum Farkliliklar - Yazar: ergenekon1925 - 02-11-2016, Saat: 10:45

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi