Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı
(19-05-2016, Saat: 11:25)Berkay Uğur yazdı: Sübapların malzemesi hakkında bilgim yok ancak servise gaz taktırırsanız garanti bozulmuyor.Erimeyide yakıttan kaynaklı olarak yapmış olabilir.
Lpg nin sübaplara yüksek ısı verdiği magnezyum alaşımlı sübaplarında yüksek devirlerde kullanıma göre 60.000 km gittiği Opel'in araçlarında ortaya çıkmıştır. Ben LPG taktırdım şuanda sübapların çelikmi magnezyum mu olduğunu öğrenmeye çalışıyorum teşekkürler.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı İncelemesi, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Videosu, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Online izle, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Fotoğrafı, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Yorumu, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Hakkında, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Nedir, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Açıklaması, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Oyunu, Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Cvp: Motor Sübapları Çelikmi - Magnezyum Alaşımlımı - Yazar: Caner K. - 19-05-2016, Saat: 11:29

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Hatchback 1.4 95hp Motor Teknik Verileri Heisenberg 0 6,540 30-05-2016, Saat: 21:26
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi