9 yıllık Fiorino'da neler değişti?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 yıllık Fiorino'da neler değişti?
Nedense bana pek cazip gelmiyor 
Ticari, bagaj hacmi geniş bir araç desem, iki arada bir derede kalmış; Ne ticari ne hacim olarak geniş bir araç.
Binek usülü desem onlada tamamen alakasız
Hani Doblo partner berlingo tamam geniş araba keza bagaj hacmide geniş olduğu için ticari sınıfında.
Fakat Citroen Nemo, Peugeot Tepee, Fiat Fiorino tarzı araçlar yazdığım nedenlerden dolayı pek albenisi yok benim için. ( Şahsi görüşüm )
Bence fiorino yerine bambaşka bir konsept oluşturulup C4 picasso ya da Peugeot 3008 gibi bir araç oluşturulabilirdi. 
En azından FİAT ' ın böyle bir konsepte ihtiyacı var diye düşünüyorum tam geniş aile aracı olurdu. 

Amacım araca çamur atmak değil elbette zevkler tartışılmaz tamamen şahsi görüşümdür

iyi forumlar
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

9 yıllık Fiorino'da neler değişti?, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? İncelemesi, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Videosu, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Online izle, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Fotoğrafı, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Yorumu, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Hakkında, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Nedir, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Açıklaması, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Oyunu, 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
9 yıllık Fiorino'da neler değişti? - Yazar: EgeaClub - 18-04-2016, Saat: 21:26
Cvp: 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? - Yazar: Heisenberg - 18-04-2016, Saat: 22:08
Cvp: 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? - Yazar: eduvardo - 18-04-2016, Saat: 22:27
Cvp: 9 yıllık Fiorino'da neler değişti? - Yazar: Heisenberg - 18-04-2016, Saat: 22:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi