Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları
Merhabalar. Foruma yeni katıldım. Punto 2009 fire active aracım var. Artık egea almayı düşünüyorum. Punto yarı otomatikte bazı sorunlar yaşadım. Umarım egeada yaşamam. 1.6 e-torq otomatik veya dizel otomatik almayı düşünüyorum.

1- Sıfır mı alsam veya ikinci el düşük km mı alsam karar veremedim.butcem 80000 tl
2. robotize şanzıman nasildir.puntoda yarı otomatikte sorun yaşıyorum

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları İncelemesi, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Videosu, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Online izle, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Fotoğrafı, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Yorumu, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Hakkında, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Nedir, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Açıklaması, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Oyunu, Gösterge Panelindeki Yana Arıza Lambalarının Anlamları Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Egea almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var - Yazar: baylan1903 - 26-05-2019, Saat: 12:23

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi