Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi
(10-04-2020, Saat: 14:31)sinantzn yazdı: Herkese merhaba. 2019 Kasım ayında aldığım Urban plus 1.4 benzinli manuel aracımın, 2020 Mart ayı başında 3700km'ye geldiğinde motor soğutma suyunun minimum seviyesine geldiğini gördüm. Birmot İzmir'i arayıp durumu anlattım ve aracı servise getirmeme gerek var mı diye sordum. Konuştuğum kişi yeni araçlarda parçaların genleşmesinden dolayı azalma olabileceğini, saf su ekleyerek kullanmaya devam etmemi söyledi. Bunun üzerine maximum seviyesine kadar saf su ekleyerek kullanmaya devam ettim. Mart ayı boyunca aracı kullanmaya devam ettim. mart ayı sonunda 5300km'de suyun max ile min ortasına geldiğini gördüm. Yeniden max seviyesine kadar su ekledim. 

Kullanma klavuzunda her 1000km'de ve uzun yola çıkmadan önce motor suyunun kontrolü ve eksilme varsa tamamlanması yazıyor. Ancak sıfır bir araçta böyle bir durumun oluşması anormal geldi. Bu arada araçta LPG yok. Hiç bir şekilde servise ya da bakıma girmedi. Kilometre artışından da göreceğiniz üzere çok yoğun şekilde bir kullanımım da yok.

Konuyla ilgili fikir verir misiniz.

Aracınız garantili bi araç saf su eklemeyin.Motor soğutma suyunu alın araçınızda bulunsun.Zorda kalırsanız kullanın.Minimum altında olmadığı sürece bi sıkıntı olmaz .Servise götürün servis kendisi eklesin ve eklendiğine dair fatura ve belge alın derim .Keyfili sürüşler dilerim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi İncelemesi, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Videosu, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Online izle, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Fotoğrafı, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Yorumu, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Hakkında, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Nedir, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Açıklaması, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Oyunu, Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi - Yazar: sinantzn - 10-04-2020, Saat: 14:31
Cvp: Sıfır araçta motor soğutma suyu eksiltmesi - Yazar: Ergün Ekinci - 03-07-2020, Saat: 17:46

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yağ yakma motor degisimi Poyraz112 3 228 07-01-2022, Saat: 09:39
Son Yorum: ilkr
  Egea motor arıza ışığı ayktmr 4 260 01-11-2021, Saat: 05:18
Son Yorum: ayktmr
  Motor soğukken stop etme Trailblazer 0 270 21-06-2021, Saat: 23:12
Son Yorum: Trailblazer
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr
  1.4 Motor Performansının Artma ve Yakıtın Düşme Süresi eagles 3 1,787 25-02-2021, Saat: 11:32
Son Yorum: Cafnce

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi