Katalogla Satın aldığım aracın farkı.

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katalogla Satın aldığım aracın farkı.
(29-05-2019, Saat: 16:56)serdar75 yazdı:
(29-05-2019, Saat: 15:34)Kurşun Gri yazdı: 16/03/2019 Fiat Gürses ile Egea Sedan 1.4 easy araç konusunda anlaştım. Aracımı 27/03/2019'da teslim aldım. Benim anlaşma tarihimde Fiat'ın resmi sitesinde Egea ocak kataloğu vardı. Aracı ben bu kataloğa göre aldım. Ben aracı teslim aldıktan sonra bazı farklılıklar fark ettim araçta. Katalogda lastikler 205/55/r16 standart iken benim aracım 195/65/r15. Katalogda 3. arka başlık standart iken benim aracımda 3. arka başlık yok. Katalogda ısıtmalı yan aynalar standart iken benim araçta yok. Ben aracı teslim aldıktan sonra resmi siteye bir daha girdim. Firma Mart kataloğunu yayınlamış. Öğrendiğime göre 25 Mart'ta yayınlamaya başlamışlar. Benim anlaşma tarihim 16 Mart. Yani benim anlaşma tarihimde ocak kataloğu yayında.

Benim aracım Mart kataloğuyla uyumlu. Fakat ben anlaştığımda sitede ocak kataloğu vardı ve ben aracı bu kataloğa göre aldım. Firmanın resmi sitesine şikayetimi ilettim. Mağdurum dedim. Benimle İ*** bey ilgilendi. Dedi ki ilk servis bakımında %20 ile %30 arası işçilik ve yedek parça indirimi ve yaklaşık 200 TL bir indirim yapacaklarını söylediler. Bunun benim aracımdaki eksikleri kapatacak bir ücret olmadığını düşünerek kabul etmedim. Tamam dediler. Daha tatmin edici bir teklif bekledim. Yapmadılar. İnternette şikayet edeceğimi belirttim tamam dediler. Sonuç olarak aldığım katalogtan aracım biraz farklı. Ne yapmamı önerirsiniz pek saygıdeğer arkadaşlar?

Hocam bu farkları aracı teslim almadan önce tespit edecektiniz ve itiraz edecektiniz.
Hatta aracı teslim almayıp imza atmayacaktınız.
Aracı teslim aldıysanız yapacak birşey yok, Maalesef iş işten geçmiş.
Ne verirlerse mecbur kabul edeceksiniz bu saatten sonra.
Zaten o kataloglarda yazar mutlaka,üretici araçta istediği değişiklikleri yapabilir diye..

Ben daha önceki 0 km araçlarımı alırken yediğim kazıklardan dolayı,araç tesliminde her detayı dikkatle incelerim mutlaka.
Boya lekeli arabamı dersin,söylenen aksesuarlar olmayan mı,torpidosu çizik olanlar mı hepsi başıma geldi..
Hatta önceki 0 km aracım 2015 modeldi,üzerinde verilen lastikler 2010 üretimi.Bu durumu 2 ay sonra 2 lastik birden balon yapınca farkettik ama işi işten geçti.Satan bayi bir şey yapmaz o saatten sonra ..1000 km deki yeni arabaya 4 adet sıfır lastik alımıştım 1500 tl verip..

Hatta şu anki aracım olan egea'yı teslim alırken lastik üretim tarihleri içte kalmıştı bir tarafın,lifte kaldırttırıp tarihlere baktım ve her şeyiyle emin olunca teslim aldım . Smile Smile
Nereden bileceğim ki böyle olacağını. Almadan önce boyasına falan dikkat ettim fakat arabanın heyecanıyla bunların çoğunu sonradan farkettim. İki gün sonra farkettim. Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Saçma sapan cevap veriyorlar. Zaten işin garip yanı arabadan anlamayan insanlarla görüştürüyorlar. Koca firma dedim. Kurumsal dedim. Ama gel gör ki durum böyle. Böyle küçük kırpmalar yapacakları aklımın ucundan dahi geçmedi.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Katalogla Satın aldığım aracın farkı., Katalogla Satın aldığım aracın farkı. İncelemesi, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Videosu, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Online izle, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Fotoğrafı, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Yorumu, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Hakkında, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Nedir, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Açıklaması, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Oyunu, Katalogla Satın aldığım aracın farkı. Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Katalogla Satın aldığım aracın farkı. - Yazar: Kurşun Gri - 29-05-2019, Saat: 15:34
Cvp: Katalogla Satın aldığım aracın farkı. - Yazar: Kurşun Gri - 29-05-2019, Saat: 18:16
Cvp: Katalogla Satın aldığım aracın farkı. - Yazar: y.kara - 29-05-2019, Saat: 21:18
Cvp: Katalogla Satın aldığım aracın farkı. - Yazar: SiLGEC - 30-05-2019, Saat: 11:00
Cvp: Katalogla Satın aldığım aracın farkı. - Yazar: SiLGEC - 30-05-2019, Saat: 11:31
RE: Katalogla Satın aldığım aracın farkı. - Yazar: y.kara - 03-06-2019, Saat: 09:57

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bayi ikame aracı satın alınır mı? ayurdakok 6 2,694 17-07-2017, Saat: 20:33
Son Yorum: UÇURUM1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi