Egea Pişmanlığı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea Pişmanlığı
(12-04-2019, Saat: 10:03)rapstar_bg yazdı:
(12-04-2019, Saat: 08:45)halisyalcinkaya yazdı: Valla beyler yetkili servis var, yetkili servis var....
Ben Hatay'dan 300km uzakta Tarsus'da servise götürüyorum aracımı, gayet memnunum servisten.

Not: başlığı servis pişmanlığı olarak değiştirebilirsiniz.

biz de istanbuldan 400 km öteye kavaklıdere ankara'ya mı götürsek napsak Smile
güvenemiyorum servislere istanbul anadolu yakasındaki servisleri aradım fiyatı geçtim malzeme konusunda bile birbirlerini tutmuyorlar selenia yağ istiyorum fiyat farkı olur mu diyorum selenia yok bizde kullanmıyoruz diyor. getirtme şansı vs diyorum yok diyo.

Hocam ben sana basit bir örnek vereyim bu araçların orjinal hava filtresi mopardır. Servislerin çoğunun taktığı hava filtresi ise Opar markadır. Başka bir şey daha söyleyeyim servisi arıyorsun atıyorum 20.000 bakımı kaç para diyorsun eeee sonuçta değişecek parçalar belli (aracında yıllık bakımdan hariç bir şey yoksa) sana atıyorum 800 lira diyor. Ertesi gün arıyorsun 850 diyor, başka gün arıyorsun 800 ile 900 arası diyor, Başka servisten fiyat alayım diyorsun o başka fiyat söylüyor. Yok mu kardeşim bunun bir standardı ya. Siz bu insanları enayi yerine mi koyuyorsunuz. Aracın kitapçığındaki değerlerde olmayan bir yağ koyuyorsun sonra araca bir şey olsa kullanıcı hatası diyorsun. Tabi nasıl olsa bu ülkedeki insanlar haklarını aramaz uğraşmaz geçir geçirebildiğin kadar. Yine yeniliyorum aracınız sıfır diye, yeni diye, aman garantisi bozulmasın aman 5 sene garantisi var diye servislere çok güvenmeyin. Ayrıca o 5 sene garantiyide iyi araştrın arabanın her parçası 5 sene garantili değil. Örneğin teybiniz bozuldu garantisi 5 sene değil, zaten sarf malzemelerin garantisi yok (Filtreler, rulmanlar, kayışlar, ampüller vs vs.) Ee geriye ne kalıyor arabanın 3-5 tane ömründe dahi değiştirme istemeyen parçaları. 5 sene garanti bariz kelime oyunu, isterseniz gidin servise sorun mesela deyin ki benim aracımın teybinin ya da benim aracımın kalorifer kutusunun kaç sene garantisi var? Size söylenecek süreyi söyleyeyimmi maalesef 3 sene.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea Pişmanlığı, Egea Pişmanlığı İncelemesi, Egea Pişmanlığı Videosu, Egea Pişmanlığı Online izle, Egea Pişmanlığı Fotoğrafı, Egea Pişmanlığı Yorumu, Egea Pişmanlığı Hakkında, Egea Pişmanlığı Nedir, Egea Pişmanlığı Açıklaması, Egea Pişmanlığı Oyunu, Egea Pişmanlığı Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Egea Pişmanlığı - Yazar: Uguratabey - 10-04-2019, Saat: 18:58
Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: Livaneli - 10-04-2019, Saat: 20:31
Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: y.kara - 10-04-2019, Saat: 21:04
RE: Egea Pişmanlığı - Yazar: Uguratabey - 10-04-2019, Saat: 22:57
Cvp: RE: Egea Pişmanlığı - Yazar: Livaneli - 11-04-2019, Saat: 19:34
Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: y.kara - 11-04-2019, Saat: 20:48
RE: Egea Pişmanlığı - Yazar: Uguratabey - 11-04-2019, Saat: 20:56
Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: rapstar_bg - 12-04-2019, Saat: 10:03
Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: Livaneli - 12-04-2019, Saat: 20:45
RE: Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: rapstar_bg - 12-04-2019, Saat: 20:50
Cvp: Egea Pişmanlığı - Yazar: baba_yaga - 13-04-2019, Saat: 10:40