egea akustik(hb/sw) camları hk.

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egea akustik(hb/sw) camları hk.
Bütün kasalarda akustik cam var ama hb ve sw kasalardaki daha kalın, yalıtım özelliği daha fazla diyorlardı. Üretici aynı, camın yalıtım seviyesi bi tık daha fazla yani, buna bağlı olarak kodu farklıydı camın.

Ama benim sedan aracımda da hb ve sw kasalarda kullanılan camların aynısından var, kodlarıyla kontrol ettim, fark yok.

Bence ellerinde olan camı takıp geçiyorlar...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

egea akustik(hb/sw) camları hk., egea akustik(hb/sw) camları hk. İncelemesi, egea akustik(hb/sw) camları hk. Videosu, egea akustik(hb/sw) camları hk. Online izle, egea akustik(hb/sw) camları hk. Fotoğrafı, egea akustik(hb/sw) camları hk. Yorumu, egea akustik(hb/sw) camları hk. Hakkında, egea akustik(hb/sw) camları hk. Nedir, egea akustik(hb/sw) camları hk. Açıklaması, egea akustik(hb/sw) camları hk. Oyunu, egea akustik(hb/sw) camları hk. Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
egea akustik(hb/sw) camları hk. - Yazar: rapstar_bg - 20-12-2018, Saat: 08:43
RE: egea akustik(hb/sw) camları hk. - Yazar: EgeaClub - 20-12-2018, Saat: 09:39
Cvp: egea akustik(hb/sw) camları hk. - Yazar: sipartacus - 20-12-2018, Saat: 13:22
Cvp: egea akustik(hb/sw) camları hk. - Yazar: Lojistisyen - 20-12-2018, Saat: 20:42
Cvp: egea akustik(hb/sw) camları hk. - Yazar: baba_yaga - 22-12-2018, Saat: 09:19
Cvp: egea akustik(hb/sw) camları hk. - Yazar: s_nikiforenko - 08-12-2019, Saat: 14:39

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi