İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ)

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ)
(18-08-2018, Saat: 08:37)rsttbk yazdı: Evet arkadaşlar. YOLDA KALDIM. Denizli'de cankurtaran rampasında yolda kaldım maalesef. İntercooler hava kaçağı yaptı ve katalizör ü tıkadı. Çekici çağırmak zorunda kaldım. Arabanın altındaki muhafaza sıcaktan eridi. Müşür de tabi yüksek sıcaktan arızalandı.
Tatilimi yarıda kesmek durumuda kaldım.

Muhtemelen daha 1 ay bile dolmadan Egea mı satacağım. Daha fazla masrafla karşılaşmak istemiyorum açıkçası.

çok geçmiş olsun bu tür sıkıntılar can sıkıcı oluyor maalesef... ancak arabanın motor mekanik kısımlarında ki en ufak arızaların yapılmadan aracın kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum.
ben de aracımı haziranda ankaradan aldım, bir süre sonra araç su eksiltti, ustaya gösterdiğimde su radyatöründe korozyon olduğunu söyledi, yani kaçak, hesapta olmayan bir şeydi, ancak çok önemli olduğu için orjinal parça ile değiştirdim, keşke sizde uzun yola çıkmadan değiştirme yoluna gitseymişsiniz...
tekrar geçmiş olsun...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ), İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) İncelemesi, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Videosu, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Online izle, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Fotoğrafı, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Yorumu, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Hakkında, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Nedir, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Açıklaması, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Oyunu, İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) - Yazar: rsttbk - 08-08-2018, Saat: 19:35
Cvp: İntercooler hafif ezilmiş - Yazar: sipartacus - 08-08-2018, Saat: 21:25
Cvp: İntercooler hafif ezilmiş - Yazar: rsttbk - 09-08-2018, Saat: 08:47
Cvp: İntercooler hafif ezilmiş - Yazar: sipartacus - 09-08-2018, Saat: 19:46
RE: İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) - Yazar: rsttbk - 18-08-2018, Saat: 08:37
Cvp: RE: İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) - Yazar: izzettaban - 18-08-2018, Saat: 10:04
Cvp: İNTERCOOLER (ÇOK ÖNEMLİ) - Yazar: rsttbk - 28-08-2018, Saat: 15:38

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ön alt ızgara (intercooler panjur) fulucay 2 1,645 18-03-2017, Saat: 00:37
Son Yorum: MRZ