Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor
(09-01-2018, Saat: 10:23)halisyalcinkaya yazdı:
(09-01-2018, Saat: 10:17)baba_yaga yazdı: Teveccühünüz için teşekkür ederim. Bir takım işlerim vardı. Spor pakette bi-xenon olduğunu duyunca bir anda orjinal bi-xenon yapasım geldi.
Spor Paket içine Far yıkama+otomatik yükseklik ayarı da konmadığını görünce bu sistemi uygulayıp Tüv-Türk den de kurtulmayı planlıyorum.

Bi-xenon farlardan almayı düşünüyorum bende, tahmini 2.000 - 2.500 tl civarında tutar farlar.

Araştırıyorum yakında netleştiririm bi-xenon farları büyük ihtimal sorunsuz olur HB/SW için. Fiyat içinde Tofaş ile görüşmeyi planlıyorum.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor İncelemesi, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Videosu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Online izle, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Fotoğrafı, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Yorumu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Hakkında, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Nedir, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Açıklaması, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Oyunu, Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Fiat Egea Hatchback Lounge Plus'a Spor Paketi Geliyor - Yazar: baba_yaga - 09-01-2018, Saat: 10:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi