Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu!

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu!
Bıktım bu Ülkemizin saçma sapan işlerinden,yıllardır şu cam filmi takıntısından vazgeçmediler gitti.Tutturmuşlar bir güvenlik,cam filmli olan arabalar daha güvenli.Bir kaç sene önce önümde sollamaya çıkan kamyon arabamın ön camını dağıttığı zaman,kucağıma dökülen camları ben topladım,arabanın en ince ayrıntısına girmiş cam parçalarını çıkarmak için saatler harcadım ama camda film olsaydı dağılmayacaktı.Bu salak uygulamaları kim çıkarıyor anlamıyorum.Arabanın içi görünmüyorsa da o zaman Panelvanları da trafikten men etmeleri lazım,böyle saçmalık ömrümde görmedim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu!, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! İncelemesi, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Videosu, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Online izle, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Fotoğrafı, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Yorumu, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Hakkında, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Nedir, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Açıklaması, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Oyunu, Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! - Yazar: Caner K. - 19-12-2017, Saat: 08:15
Cvp: Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! - Yazar: KASPINARLI - 20-12-2017, Saat: 00:24

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araçlarda cam filmi serbest oluyor Heisenberg 2 3,295 17-01-2017, Saat: 16:42
Son Yorum: ZeNaNLi
  Cam filmi cezasını unutun! Heisenberg 3 2,136 12-02-2016, Saat: 16:43
Son Yorum: ujiju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi