Multimedia ekran hakkında!

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multimedia ekran hakkında!
Merhabalar

Sedan 2016 model ege marka aracımın multşmedya ekranını kırdım cihaz çalışır durumda ancak dokunmatik artık çalışmıyor normal olarak. Multimedya ekranının tamiri yok ve serviste değişim ücreti çok pahalı piyasada android işlemcili bir çok marka 7'' ekran boyutlu cihazlar var ancak ben yinede orjinalini taktırmak istiyorum ikinci el olarak satan olursa alabilirim

İyi forumlar dilerim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Multimedia ekran hakkında!, Multimedia ekran hakkında! İncelemesi, Multimedia ekran hakkında! Videosu, Multimedia ekran hakkında! Online izle, Multimedia ekran hakkında! Fotoğrafı, Multimedia ekran hakkında! Yorumu, Multimedia ekran hakkında! Hakkında, Multimedia ekran hakkında! Nedir, Multimedia ekran hakkında! Açıklaması, Multimedia ekran hakkında! Oyunu, Multimedia ekran hakkında! Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Multimedia ekran hakkında! - Yazar: fireofthedark - 22-11-2017, Saat: 19:46
Cvp: Multimedia ekran hakkında! - Yazar: slayerprogrammer - 22-11-2017, Saat: 23:21
Cvp: Multimedia ekran hakkında! - Yazar: ardicli2000 - 25-11-2017, Saat: 10:01
RE: Cvp: Multimedia ekran hakkında! - Yazar: fireofthedark - 25-11-2017, Saat: 09:19
RE: Cvp: Multimedia ekran hakkında! - Yazar: fireofthedark - 25-11-2017, Saat: 10:04
Cvp: RE: Cvp: Multimedia ekran hakkında! - Yazar: ardicli2000 - 25-11-2017, Saat: 19:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi