SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım.

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım.

Burada da S kasa var ve tabanı parça parça atılmış. En ufak boşluk yok çok iyi. Bende ilerde tabanı açarsam koltuk altı ve arka ayak basma yerini bu şekilde doldurcam. Sedanda yapmıştım resmen S kasa gibi olmuştu. Bu arada benim kapı panelim yalıtımdan sonra S kasadan daha iyiymiş Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Buda 2017 BMW 5 serisinin kapı paneli. Ön yüzü deri ile kaplanmasına rağmen arka yüzeyi çok da farklı değimiş. Ayrıca panel arkası yalıtım yerine kapı yüzeyine yalıtım yapmışlar. İlk ses sağ ön kapıdan geldiği için ona işlem yapmıştım ve tam da bu şekilde yapmıştım. Bir ara diğer kapılara yaptığım uygulama ile değiştireyim diyordum ancak BMW 5 serisinde de benim ki gibi yapmış.

(17-09-2017, Saat: 10:16)fiategea yazdı: Kullandıkları malzeme ne acaba?

Kullandıkları malzeme SP100 titreşim emici bir malzeme. Bu malzemelerin babası fabrikalarında üretimde kullandığı SP100 ve SP300. Bence tabanına terodem SP300 ile yapsa idi çok daha iyi sonuç alırdı.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım., SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. İncelemesi, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Videosu, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Online izle, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Fotoğrafı, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Yorumu, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Hakkında, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Nedir, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Açıklaması, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Oyunu, SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. - Yazar: baba_yaga - 17-09-2017, Saat: 09:46
RE: Yeni MEGANE SM6 ile EGEA HB/SW Yalıtım. - Yazar: EgeaClub - 17-09-2017, Saat: 10:16
Cvp: Yeni MEGANE SM6 ile EGEA HB/SW Yalıtım. - Yazar: baba_yaga - 17-09-2017, Saat: 10:24
Cvp: Yeni MEGANE SM6 ile EGEA HB/SW Yalıtım. - Yazar: mfaydin - 17-09-2017, Saat: 10:50
Cvp: SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. - Yazar: fiataga - 26-09-2017, Saat: 21:12
RE: SM6 (TALİSMAN) ile EGEA HB/SW Yalıtım. - Yazar: fiataga - 28-09-2017, Saat: 19:59

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi