Sinir bozan...lütfen yardım..

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinir bozan...lütfen yardım..
Anladım kardeşim pazartesi İzmir'de olacağım İzmir Bornova servisinden randevu aldım Bakalım debriyaj orda göstereceğim İnşallah düzgün bir ustaya denk geliriz de sorunsuz halleder Çünkü servislerde çalışan personele bakıyorum İnan bana araba çalıştırmayı bilmeyen personel bile teknik serviste çalışıyor iki kez arabayı life çekerken çarptılar Arabam lpg li bunu Defalarca söylediğimi halde turbo dizel motor yağ koydular ben uyanınca Pardon deyip tekrar karterden yag boşalttılar Adamlara önce arızayı tespit edip sonra müdahale etmiyor musunuz diyorum Hayır değiştirmeden anlayamayız diyorlar yani deneme yanılma yöntemiyle birçok sorunu çözüyorlar ben de uçak teknisyeniyim uçak bakım sektöründe çalışıyorum Yani bir nevi Ben de bakım personeliyim Fakat böyle bir çalışma sistemi olmaz İnan bana Bizler de disiplin hat safhada ve asla iş şansa bırakılmaz önce sorun tespit edilir sonra onarilir hata oranı yok denecek kadar azdır fakat Otomotiv yetkili servislerine gidiyorum (Bursa Ankara Eskişehir) bir tane İşinin ehli Titiz Usta göremedim Gözüm korkuyor
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Sinir bozan...lütfen yardım.., Sinir bozan...lütfen yardım.. İncelemesi, Sinir bozan...lütfen yardım.. Videosu, Sinir bozan...lütfen yardım.. Online izle, Sinir bozan...lütfen yardım.. Fotoğrafı, Sinir bozan...lütfen yardım.. Yorumu, Sinir bozan...lütfen yardım.. Hakkında, Sinir bozan...lütfen yardım.. Nedir, Sinir bozan...lütfen yardım.. Açıklaması, Sinir bozan...lütfen yardım.. Oyunu, Sinir bozan...lütfen yardım.. Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Sinir bozan...lütfen yardım.. - Yazar: zma - 24-07-2017, Saat: 19:35
RE: Sinir bozan...lütfen yardım.. - Yazar: zma - 24-07-2017, Saat: 19:46
RE: Sinir bozan...lütfen yardım.. - Yazar: zma - 24-07-2017, Saat: 19:54
RE: Sinir bozan...lütfen yardım.. - Yazar: zma - 24-07-2017, Saat: 21:23
RE: Sinir bozan...lütfen yardım.. - Yazar: zma - 24-07-2017, Saat: 22:15
Cvp: Sinir bozan...lütfen yardım.. - Yazar: baba_yaga - 27-07-2017, Saat: 09:18

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  android auto ve apple car play aktifleştirmeyle alakalı acil yardım mufuk 106 47,067 31-01-2024, Saat: 15:48
Son Yorum: keremkarakaya
  Egea Sis far Montajı Yardım duhan13 1 61 29-03-2022, Saat: 15:58
Son Yorum: muhammet61
Exclamation EGEA ÖN TAKIMLARDAKİ PASLANMA HK.-ACİ YARDIM RİCA EDERİM muratgg 0 74 14-02-2022, Saat: 00:13
Son Yorum: muratgg
  Renegade Ecodrive Beats Audio Yardım volkanserezli 1 163 06-02-2022, Saat: 10:12
Son Yorum: volkankucuk61
  Araç Tavsiyesi Yardım İstiyorum erkanelise 3 99 31-01-2022, Saat: 10:46
Son Yorum: gurudejavu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi