LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR
Arkadaşlar gerekli şeyleri yazmışlar.Kusura bakmayın ama yazdıklarınızın çoğu öfke anında ve iyi niyetle yazılmamış şeyler, aynı arabayı biz de aldık almadan önce de aylarca araştırdık inciğini boncuğunu...FİAT babamızın oğlu değil yanlışsa yanlış deriz.Herhangibir özelliği var gösterip te satınca kaldırmak gibi bir durum yok,donanımda ne yazıyorsa arabada onlar var.Sesli komut konusunda bence çok başarılı,mesela ben "babam" diye komut verdiğimde bir sefer bile yanlış kişiyi çağırdığını görmedim.Video oynatmama meselesi tamamen trafik kurallarıyla alakalı diye düşünüyorum yoksa FİAT'ın bu teknolojide araba yapıp ta "yav biz ne yaptıysak bu alete video oynatamadık en iyisi sadece mp3 çalsın" gibi bir saçmalık yaptıklarını düşünmüyorum.Kaporta konusunda gelince;biraz ince doğrudur ama güncel arabaların hepsi ince.Koyun yanyana Corolla,Octavia,Focus v.s...inceleyin göreceksiniz hepsi de aynı kalınlıkta,ayrıca çarpışma testinden ağır şartlar altında 4 yıldız aldı,herhangi bir güvensizliği söz konusu değil.Sanayide çok vakit geçirdim arkadaşım çoktur.Şunu çok açık net söyleyebilirim ki araba konusunda sanayideki ustalar kadar cahil adam yoktur,araba alırken akıl danışacağınız en son kişi onlar olsun.(Yanlış anlaşılmasın,kişiliklerine insanlıklarına kesinlikle bir şey demiyorum )Onlar sadece ekmek parası için söker takarlar.Hangi arabanın tamiri kolaysa,orası burası kolay sökülüyorsa onlar için o araba süperdir.Hangi arabayı alayım usta diye sorduğunu zaman,size en kolay tamir ettikleri arabayı al derler.Mesela sanayide sorun BMW alayım mı diye bir kaç tane haricinde kimse tavsiye etmez neden ? çünkü işçiliği zor,elektrik aksamı karışık v.s...Adam bir tane BMW motoru yapana kadar 2-3 tane Linea,Megane v.s...motoru yapıyor o yüzden alacağı paraya bakıyor.Çok kısa bir şey anlatayım;Eski aracım MAREA 2.0 HLX'i triger değişimi için sanayiye götürmüştüm adam saatlerce uğraştı yaptı etti ondan sonra dedi ki "yav bu 6 silindir arabalar da çok yakıyor" dedim ki usta bu 5 silindir.Adam tutturdu 6 diye.Yav diyorum bujileri say kaç tane görürsün,adam sayıyor 5 tane,halen diyor ki bir yanlışlık var 6 silindir bunlar...Şimdi bu ustaya akıl danışılıp araba alınır mı,bu ustanın araba konusundaki lafı kaale alınır mı ?
Son olarak arabanıza zevkle binin,göreceksiniz ki parasına göre 10 numara bir araç.ALLAH kaza bela vermesin.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR İncelemesi, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Videosu, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Online izle, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Fotoğrafı, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Yorumu, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Hakkında, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Nedir, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Açıklaması, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Oyunu, LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: LONGUE PAKETTE EKSİK DONANIMLA SATIŞ YAPIP KAZIK ATIYORLAR - Yazar: KASPINARLI - 26-07-2017, Saat: 22:15

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi