Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ?
Ben branda kullanmadım hiç yorum yapamayacağım ancak ben alırken boya koruma yaptırmıştım kardeşim harika bi şey,kuş pisliyor elime bezi alıyorum siliyorum anında çıkıyor.Eski aracımda boya koruma yoktu kuş pisliği çok zor çıkardı boyayı da mahvederdi eğer geç temizlediysem.Yani boya koruma öneririm ha bir de seramik kaplama diyorlar onun hakkında pek bi bilgim yok ama epey de pahalı bir şey deniyor bi araştırın boya korumadan da daha iyi.Bi de kaputa film öneririm yine yaptırmıştım kaput filmi de taş sekip geldiğinde hasarı önlüyor yine kuş pisliğinin kolay çıkmasını sağlıyor
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ?, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? İncelemesi, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Videosu, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Online izle, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Fotoğrafı, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Yorumu, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Hakkında, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Nedir, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Açıklaması, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Oyunu, Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: smtz - 23-05-2017, Saat: 12:27
Cvp: Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: civil06 - 23-05-2017, Saat: 12:55
Cvp: Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: selko - 23-05-2017, Saat: 16:44
Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: Heisenberg - 23-05-2017, Saat: 17:41
Cvp: Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: omerram - 25-05-2017, Saat: 08:48
Cvp: Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: omerram - 25-05-2017, Saat: 10:02
Cvp: Branda kullanmak arabaya zarar verir mi ? - Yazar: omerram - 25-05-2017, Saat: 10:07

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi