Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli
İlker hocam bu zahmetli işlemi yapıp bizlerin faydasına sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Hem bu konudaki hem de araç altı izolasyon konusundaki yorumlarınızı okudum. Sormak istediğim bir kaç soru var. (Aracım fiat egea 1.6 dizel manuel sedan lounge.) 

Benim aklımda kapılar,bagaj ve çamurluklara işlem yaptırmak var.

1) Sizin önereceğiniz izolasyon yapmamız gereken başka yerler var mı ?(özellikle iç taban kısmına sp300 ve bondex sünger vs  işleminden ciddi fayda aldınız mı? Sedat bey halıda ve bagalitte şişme yapıyor diye önermedi. Eğer siz bu iç taban işleminden ciddi fayda aldıysanız onu da yaptırmayı düşüneceğim.)

2) Kapı izolasyonu için 2 paket sp 100 yeteceğini yazmışsınız lakin sp 200 için bir bilgi göremedim. Benim araç için kapılar, çamurluk, bagaj ve sizin önereceğiniz diğer yerlere yalıtım yapılması halinde kaç paket sp 200 almalıyım?

3) Bagaj ve sizin önereceğiniz diğer yerlere yalıtım yapılması halinde kaç paket sp 300 almalıyım?

4) Sanırım çamurluklara 1kg Terotex 2000 Record Su Bazlı Siyah Alt Kaplama yapıldı. Bu üründen başka dış alt kısma hb ve sw lerdeki koruma haricinde bir yalıtım yapıldı mı ? ( 4 çamurluk için toplam 1 kg mı?) (çamurluklara sp 200 mü bondex mi uygulandı ?)

5) sp 100 için  90tl-175tl arasında farklı fiyatlar aldım. Hepsinde made in germany yazıyor. Ucuz olanlarda bizim bilmediğimiz bir sıkıntı vs olabilir mi ?

6) Prelli lastikler hem çok ses yapıyor hem de  sert olduğu için titreşim yapıyor. Bildiğim kadarıyla lastikleri değiştirdiniz. Bu işlemden ciddi bir yalıtım ve konfor sağlayabildiniz mi?

7) Sorularım haricinde sizin aklınıza gelen mutlaka dikkat diyeceğiniz hususlar onları da yazarsanız çok memnun olurum.

Zahmet verdim hocam şimdiden çok teşekkür ederim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli İncelemesi, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Videosu, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Online izle, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Fotoğrafı, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Yorumu, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Hakkında, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Nedir, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Açıklaması, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Oyunu, Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kapı sacına ve paneline trim ve gürültü yalıtımı resimli - Yazar: ysf - 20-05-2017, Saat: 13:45

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Acık kapı varken kumandadan kapıların kitlenmesi muhammet61 3 494 10-04-2024, Saat: 00:11
Son Yorum: sannsar
  Fiat Egea Kapı Trim Sesi gri 54 34,287 27-03-2024, Saat: 00:28
Son Yorum: znlr
  Hareket Edince Otomatik Kapı Kilitleme Hk. realjackal 9 3,184 16-03-2023, Saat: 18:28
Son Yorum: yekarakas
  Easy Otomatik kapı kilitleme sorunu Tezcan 0 245 01-11-2021, Saat: 01:04
Son Yorum: Tezcan
  Aşırı titreşim ve gürültü Sonali 20 5,426 18-01-2019, Saat: 23:11
Son Yorum: Sonali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi