Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi
O reklamı mersindeki kayar led farları yapan ustanın farları ile yapsalardı satışlar rahat %30-40 artardı. Napalım kafaları çalışmıyor, tofaşın herşeyden ödü kopuyor, tam sentetik yağ-aktif karbon polen filtresi dedim neymiş garantiyi bozarmış diye gazel okuyorlar, ben anladım birileri güzel duygularla ülkesi için çalışıyor aracı geliştiriyor, birileride marka imajını baltalamak için çabalıyorlar (bana telefonda bölge müdürünün karşı çıktığı aracı bozarmış demiş, ama bende boş durmadım koç holdinge şikayet ettim, sırada italya fiat ceo'su var, bu resmen ekmek yediği yere işe............ görevden alsınlar)
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi İncelemesi, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Videosu, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Online izle, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Fotoğrafı, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Yorumu, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Hakkında, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Nedir, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Açıklaması, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Oyunu, Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Leo Burnett İstanbul’dan Fiat Egea ailesi için yeni reklam filmi - Yazar: tsrnet - 13-02-2017, Saat: 20:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Hybrid Özellikleri Belli Oldu EgeaClub 0 8 24-04-2022, Saat: 08:42
Son Yorum: EgeaClub
  Yeni Fiat Egea Hakkında Merak Edilenler EgeaClub 1 787 11-01-2021, Saat: 11:20
Son Yorum: baba_yaga
  Fiat Egea Cross Hakkında Tüm Bilgiler EgeaClub 0 666 08-01-2021, Saat: 22:12
  Fiat Egea Cross Tüm Detayları EgeaClub 0 668 08-01-2021, Saat: 22:02
  Yeni Fiat Egea Ailesi Teknik Özellikleri. EgeaClub 0 637 08-01-2021, Saat: 20:27

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi