EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI
Arkadaşlar aracımı alalı sadece 1 hafta olmasına rağmen 1000 km aşmış durumdayım. Öncelikle Sedanı satma amacım LPG olayına pek alışamamdan kaynaklı çünkü hem geçiş süresi hemde 350 km de bir LPG almak sıkıntısı kısa zaman da bende rahatsızlık uyandırdı. Aracın motor ve şanzumanından yana kesinlikle herhangi bir sıkıntım yoktu. Hatta uyumu da baya hoşuma gitmişti. Ancak benzin ucuz olsaydı LPG olmasaydı yine SW değiştirirmiydim sorusuna yine vereceğim yanıt kesinlikle EVET olurdu. Çünkü 9 eylülde sedanı aldığımda plaka takılana kadar HB inceleme sonucunda araçlarda yalıtım açısından ciddi farklar bulmuştum. Benim için sessizlik/konfor olgusu bir araç tercihinde kırmızı çizgidir. 

1 haftalık SW serüvenimde gerçekten doğru iş yaptığımı aracı her sürdüğümde tekrardan anlıyorum. Hem Sedanda Hemde SW kışlık lastikler aynı çünkü 16 jant aldım buna da ve aynı lastikleri kullanıyorum. Bu açıdan süspansiyon konforuna çok objektif bakabiliyorum. Bu açıdan SW gerçekten çok çok başarılı sessiz ve daha tok bir ön süspansiyona sahip arkalar ise aynı. Bunu hanım dahi sürer sürmez hemen anladı. Motor yalıtımı konusunda Dizel ve benzinli farklı olur diye düşünüyorum ve motor sesi bakımından değil ama korna sesi aynı olacağından her iki karşılaştırmayı bu yönde yaptığımda yine çok bariz fark var. Korna sesi çok boğuk geliyor SW da. Geri kalan yol sesi konusunda bende zaten SW ve HB yapılan işlemleri kendi Sedanı ma yaptığımdan arada ciddi fark görmedim ancak kendi aracıma göre yoksa Stock bir Sedana göre kat kat daha iyi lastik sesi konusunda.

Kısa bir giriş yaptıktan sonra benim için Sedan ile olan farkı değil rakipleri ile farkı önemliydi ve bu durumda yine rakiplerinden daha sessiz olduğu Almanların yaptığı adac testinde( aşağıda yayınlayacağım) ortaya çıkmış. Buradan bu fiyatlara böyle bir araç kazandırdıkları için EGEA da emeği geçen TOFAŞ mühendislerini tekrardan kutluyorum.

Bu arada aşağıda yayınlayacağım teste Opel AStrada Michelin Primacy 3 yaklaşık 69 db iken EGEA da ContinentalEcoContact var 72 DB. Neredeyse 2 kata yakın lastik gürültüsü yönünden dezavantajlı olmasına rağmen EGEA sessizlik açısından Astradan daha iyi sonuç çıkarmış. Focus dan zaten iyi. Bu arada tüm araçlar benzinli. Buda objektiflik açısından önemli.

[Resim: WgDQJm.jpg]
[Resim: 3vzqy0.jpg]
[Resim: R1DPd7.jpg]
[Resim: pXnWrr.jpg]
[Resim: kG6WVq.jpg]
[Resim: NlD1Ma.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI İncelemesi, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Videosu, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Online izle, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Fotoğrafı, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Yorumu, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Hakkında, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Nedir, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Açıklaması, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Oyunu, EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI - Yazar: baba_yaga - 31-12-2016, Saat: 11:26
Cvp: EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI - Yazar: EgeaClub - 31-12-2016, Saat: 12:20
RE: EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI - Yazar: fiataga - 31-12-2016, Saat: 13:26
RE: EGEA SW/FOCUS SW/ASTRA SW TEST SONUÇLARI - Yazar: baba_yaga - 30-03-2018, Saat: 10:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi