Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ?
Arkadaşlar 1.4 urban aracım sabahları ilk çalıştırmalarda lastik basıncı devre dışı uyarısı veriyor sonra bazen düzeliyor gün içinde bi kaç kere tekrarlıyor çalıştıktan hemen sonra çözümü için reset de attım ama güncelleme mi gerekiyor yine anlamadım daha yeni güncelleme yapılmıştı. Önerisi olan var mı
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ?, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? İncelemesi, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Videosu, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Online izle, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Fotoğrafı, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Yorumu, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Hakkında, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Nedir, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Açıklaması, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Oyunu, Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Telefonumdaki müziklere direkt bağlanamıyorum artık,neden ? - Yazar: yilmaztmr058 - 19-11-2016, Saat: 14:47

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araç neden hararet yapar? Caner K. 4 4,475 28-02-2017, Saat: 20:56
Son Yorum: baba_yaga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi