Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar
kardeşim her ne şekilde olursa olsun hakkını ara
bu araçların paraları kolay kazanılmıyor
gerekli mercilere git müracaatını yap ama hakkını yedirme
ben aracımı alırken elimde boya makinesi ile gittim bayii ye çünkü ismi mevzu değil çok iyi bir markanın aracını da sıfır almıştım ve araç kapı altı çamurluk bir tarafı boyanmış bir tarafı da değişmiş ve ben bu firmayı bağırta bağırta hakkımı geri aldım ve ellerinden o marka aracın bayiliği de gitti bu ve buna benzer olayı bir tek bana değil bir sürü kişilere de yapmışlar bu yüzden hakkını ara sonuna kadar da git korkma ne sana nede senin aracına zarar gelmez sonuçta sen müşterisin sonuçta sen tüketicisin ve bizler her zaman haklıyız bunu sakın unutma...
[Resim: WgLbn4.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar İncelemesi, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Videosu, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Online izle, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Fotoğrafı, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Yorumu, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Hakkında, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Nedir, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Açıklaması, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Oyunu, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: sati38 - 20-08-2016, Saat: 22:09
RE: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: EYK50 - 21-08-2016, Saat: 01:34
RE: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: fiataga - 21-08-2016, Saat: 11:14
RE: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: itsfresh - 21-08-2016, Saat: 15:12
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: eduvardo - 21-08-2016, Saat: 18:56
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: sati38 - 21-08-2016, Saat: 20:38
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: eduvardo - 22-08-2016, Saat: 08:38
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: HALİL ŞAFAK - 26-08-2016, Saat: 13:45

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi